Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Syd Hae R. Kim  Vote_lcapSyd Hae R. Kim  Voting_barSyd Hae R. Kim  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Syd Hae R. Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Anonymous

Darling, my name is
Vendég

Syd Hae R. Kim  Empty
TémanyitásTárgy: Syd Hae R. Kim    Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2016 12:13 pm


Sydhonie Hae Ri Kim
Ha egy nőnek azt mondod, hogy szép, de rossz - okvetlenül úgy fog okoskodni magában, hogy azért szép, mert rossz.

Becenév
Syd, Hae Ri
Születési hely, idő
Daegu, Dél-Korea
Foglalkozás
diák, Badminton
Családi állapot
szingli, avagy mégsem...?
Kapcsolat a családdal
Szó szerint semmilyen. Apám egy politikus, aki ezzel takarózik, és nem törődik velem, anyám kitartott nő, akit a divaton és a mankiűrözésen kívül rengeteg minden érdekli, viszont a gyereknevelés már nem tartozik ezen dolgok közé. Ami a nagyanyámat illeti... Teljes mértékben olyan, mint anyám, csak egy picit ráncosabb, a nagyapám meg papucs. Az unokatestvéreimmel rivalizálok, a húgomat meg utálom, szóval így összességében borzalmas családom van.
Play by
Kim Hyun Ah
Csoport
Bandminton diákjai
Digubelenus ◆ év ◆ majd mindent szépen sorjában
Életem története
IRáérősen fújtam a ki a cigarettám füstjét, amit nemrég töltöttem magamnak, persze némi füvet is kevertem bele, mert anélkül már nem lehet igazi a dolog. Végignézve a földön, mindenhol csak elszórt ruhadarok vannak, és mellettem egy meztelen, tökéletes és gyönyörű férfi, akinél veszélyesebbet nem is foghattam volna magamnak. Szeretem azokat a pasikat akikkel nem lehet kefélni, pont ettől lesz még izgalmasabb és jobb a dolog, hiszen sosem tudhatjuk, hogy mikor nyit ránk valaki. Ugyanez a helyzet most is, ugyanis éppen a szobámban tartózkodik az úriember. Nem a koleszban, bárcsak ott lenne, az még mindig kevésbé necces terep, mint ez… Az otthoni, koreai lakrészem selymes ágyában fekszik, és alszik olyan édesen, hogy kedvem lenne megsimogatni az éjfekete tincseit. Ha apám tudná, hogy azt az embert engedte be a házába, aki már legalább fél éve szexel a lányával, és ha ez nem lenne elég, akkor nem egy átlagos huszonévesről van szó, hanem valaki olyanról, aki tanítja a lányát. Hát… Ha úgy vesszük most is tanít, csak éppen nem matekot, hanem bioszt, ami azért valljuk be: sokkal hasznosabb lehet. Szerencsém volt, a szüleim épp eléggé szarnak ahhoz a fejemre, hogy higyjenek az eperszínű ruhámnak, meg a masninak a hajamban, na meg a teljes sminkemet letöröltem, így sokkal ártatlanabbnak néztem ki, és pár bájos mosollyal már teljes mértékben sikerült elhitetnem velük azzal, hogy az a lány vagyok, akit elengedtek otthonról annak idején,ahogyan ők fogalmaztak. Viszont ez egyáltalán nem volt így. Nem mondhatom azt, hogy nekem milyen kurva szar életem van, mert ez egyáltalán nem igaz. El vagyok kényeztetve teljes mértékben, az ég világon semmi gondom nincsen, szóval ezt egyáltalán nem állíthatom, viszont túl sok figyelmet sem kaptam tőlük, és pont azért lettem ilyen. Tisztában vagyok azzal, hogy egy kiégett ribanc vagyok, aki már annyi mindent csinált, hogy egyáltalán nem élvezi a szexet, maximum akkor, ha összeverik, kikötözik, félig megölik közben. Valahogy mégsem bírom abbahagyni, mindig újabb és újabb adagot követelek magamnak, és a férfiak ebben mindig partnerek. Mindenki ugyanazt gondolja rólam, habár ezt sosem mondja senki a szemembe, inkább mosolyognak és jópofiznak. Talán… Talán nekik is van takargatnivalójuk, esetleg gyengepontjuk, amit nem akarnak, hogy megtaláljak? Mert tisztában vannak vele, hogy nekem nem jelent az ilyesmi gondot, éppen eléggé agresszív vagyok ahhoz, hogy kiderítsek dolgokat.
Mocorgás ütötte meg a fülemet, aztán egy hangos, férfias sóhaj. Elnyomtam a cigimet és érzelemmentes arccal fordultam vissza a férfihoz. Egy szál semmiben ültem az ablakban, de egyáltalán nem zavartattam magam a dolog miatt, nem először lát így, sőt, elsőre sem jelentett gondot nekem az ilyesmi. Végigsimítottam a meztelen combomon, aztán behúztam a függönyöket és úgy sétáltam vissza az ágyamhoz. Már ismeri a testem, ismeri a gondolataimat, mégis kihasználja a helyzetet, pedig ezzel az állását kockáztatja. Szinte azonnal, szótlanul a csípőmre csúsztatta a kezét, aztán egy picit lejjebb, ezúttal viszont most ellöktem onnan azt.
- Nincs kedvem hozzá még egyszer. Sőt, többet már hozzád sincs kedvem – félrebillentett fejjel néztem rá, de aztán valamiért mégis a csípőjére ültem, amitől egyből megjelent a kínlódás az arcán. Kíván. Elég erőteljesen látszik rajta. Talán… Belém szeretett volna? Hát tényleg ennyire amatőr lenne? Vagy éppen sajnálni kezdett és belement ebbe az egészbe? Én sosem erőltettem, csak egyszer voltunk rosszkor rossz helyen és történt meg a dolog annak a bizonyos szórakozóhelynek a vécéjében… Egy pillanatig sem kényszerítettem rá, szóval ez nem csak az én saram.
- Tudod, hogy nem kéne, mégis csinálod. Akkor most melyikünk is a nimfomániás kurva? – idéztem a korábbi szavait. Tudom, hogy semmire sem tart, mégis a farkára húz minden egyes alkalommal, amikor találkozunk, nem számít, hogy éppen ez napközben vagy éjszaka történik meg… Gonosz kis mosoly jelent meg az arcomon, aztán leszálltam a csípőjéről és a párnám alól elővettem egy apró kis bélyeget, hogy egyetlen mozdulattal a nyelvem alá csúsztathassam. Soha nem volt tiszta az agyam amikor megtettem… Ennek is megvolt az oka, mert így legalább másnap nem emlékszem a részletekre, csak azt tudom, hogy ismét megtörtént…


Vissza az elejére Go down

badminton diák


Hazel Megan Ray

Darling, my name is
Hazel Megan Ray
• hozzászólások :
82
• kor :
25
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Syd Hae R. Kim  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Syd Hae R. Kim    Syd Hae R. Kim  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2016 3:46 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Üdv közöttünk Syd! Smile

A másik alteregóm a neved hallatán biztosan lázba jönne, aztán rájönne, hogy nem az vagy, akit keresett.
Azt mondtad nem lett a legjobb az előtörténet, ám én mégis elvarázsolva faltam minden egyes sorát. Már most imádom ezt a karaktered és kíváncsi vagyok mit fogsz kihozni ebből a történetből. Egyszerűen zseniális lett és az arcod is gyönyörű hozzá.
Remélem minél hamarabb megérkezik az a rejtélyes idegen, akiről írtál.Smile
Menj foglalózni és játszani kedvesem! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Syd Hae R. Kim
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Archívum :: Archivált karakterlapok-
Ugrás: