Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
I’ma sprang my joint Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
I’ma sprang my joint Vote_lcapI’ma sprang my joint Voting_barI’ma sprang my joint Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 I’ma sprang my joint

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Anonymous

Darling, my name is
Vendég

I’ma sprang my joint Empty
TémanyitásTárgy: I’ma sprang my joint   I’ma sprang my joint Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2016 12:30 pm


Rég voltam ilyen másnapos, talán még aznapos is vagyok. A fejemet, mintha két oldalról próbálnák szétszakítani, hiába masszírozom a halántékomat az ujjaimmal, nem lesz jobb. Csak rosszabb. Még azt is elhiszem, hogy reggel van, amikor lemászok a lépcsőfokokon, pedig már dél is elmúlt, az időérzékem úgy tűnik felmondta a szolgálatot. És a lábaim is, ugyanis az utolsó foknál kicsúsznak alólam, és a fenekemre esve érek le a lépcső aljára. - Aú, hogy a fene esne beléd. - káromkodom fájdalmas hangon, majd miután feltápászkodom, a nappali irányába indulok, miközben a hátsó részemet dörzsölgetem. Hogy milyen kívánatosnak néz ki most az a kanapé, és milyen puha lehet, pláne így, fenékre esés után. Már huppannék is le, amikor meglátom, hogy nem vagyok olyan egyedül, mint gondoltam. - Donnie. - mosolyodom el a középső Graham fiú láttán. - Kinyírtad a testvéreidet, hogy ilyen magányosan üldögélsz itt? - ugratom, mert tudom, hogy a Graham család híres a napi veszekedés mennyiségeiről. - Na, menj arrébb, muszáj leülnöm, iszonyatosan fáj a fenekem. - grimaszolok egyet, mialatt helyet foglalok mellette, és kényelmesen elhelyezkedve, magam alá húzom a lábaimat. Csak utána esik le, hogy mennyire kétértelmű mondatot adtam a szájába, és mit gondolhat, miért is fáj most a hátsó részem. - És ne képzelj bele semmit, nem az éjszaka ártott meg neki, csak az a hülye lépcső nem szeret engem. - magyarázkodok, a végét elnevetve.
- Mik a terveid mára? - kérdezem oldalról nézve rá, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve fordulok felé. - Nincs kedved szórakozni egy kicsit? Úgyis olyan unalmasak ezez a vasárnapok. - vigyorodok el. Úgyis tudja mire gondolok.

Brandon & Freja


Vissza az elejére Go down
 
I’ma sprang my joint
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Archívum :: Archivált játékok-
Ugrás: