Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Bandit R. Thorne Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Bandit R. Thorne Vote_lcapBandit R. Thorne Voting_barBandit R. Thorne Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Bandit R. Thorne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

kívülálló


Bandit R. Thorne

Darling, my name is
Bandit R. Thorne
• hozzászólások :
34
• kor :
29
• tartózkodási hely :
x Bristol
• foglalkozás :
x egyetemista, gyakornok

Bandit R. Thorne Empty
TémanyitásTárgy: Bandit R. Thorne   Bandit R. Thorne Icon_minitimeKedd Május 10, 2016 7:53 pm


Bandit Ruby Thorne
Ha felkel a nap, minden látható lesz. Nemcsak a szép - a ronda is. A tudat fényében előtűnnek a gyengeségeid, riasztó hitványságaid is... De nem baj! Legalább látod, mit hazudtál magadnak a homályban, mi betegített meg, és rájössz, hogy a Fény erősebb, mint a sötétség.

Becenév
Bandit..?
Születési hely, idő
Bristol, Anglia, 1994. október 31.
Foglalkozás
egyetemista, gyakornok
Családi állapot
bonyodalmas, of course.
Kapcsolat a családdal
Annak ellenére, hogy kis csonka családban cseperedtem felnőtté, elmondhatom magamról, hogy semmiben sem szenvedtem hiányt, és az életem hihetetlenül boldog volt. Hiszen ott volt nekem édesanyám, aki soha nem éreztette velünk azt, hogy fáradt, vagy nyűgös, vállalta a több műszakot csak azért, hogy könnyebben megélhessünk, és kielégíthesse a vágyainkat. Mindig jó volt a kapcsolatunk, rengeteg mindent köszönhetek neki, és szerintem több dolgot tanultam tőle, mint az életem folyamán bárkitől. Folyamatosan próbálom ezt neki megháláni azzal, hogy jól tanulok, és besegítek mindenben, amiben csak tudok. Mellette még ott van nekem a kis öcsikém, aki igazából már nem is olyan kicsi, felnőtt férfi lett, és nálam egy fejjel magasabb, de attól még szeretem csipkedni a pofiját, meg gondoskodni róla. Soha nem volt rossz a kapcsolatunk, sőt én biztos vagyok benne, hogy ott van az a bizonyos kapocs közöttünk, amit az ikreknél szokás emlegetni. Persze tisztában vagyok azzal, hogy néha megbántom szegényt az őszinteségemmel, de én csak segíteni próálok neki, mert szeretem. És igen, elég szűk a családi körünk, de ez engem nem zavar, szerintem jobb így, mert legalább szeretetteljes és mindent meg tudunk beszélni.
Play by
Krystal Jung
Csoport
kívülállók
Hae Ri pls ◆ 4 év ◆ Syd cica
Életem története
Óvatos mozdulatokkal végeztem el a ruhán az utolsó simításokat. Szeretem magam készíteni a cuccaimat, vagy a ritkán vásárolt darabokat felturbózni, átalakítani egy kicsit. Pont ettől különleges az öltözködésem, ami megragadta a divatcég szemét is. Ennek ellenére még nem engednek tervezni, holott már nagyon szívesen csinálnám a dolgot, de mindegy, mindennek eljön az ideje. Ez a ruha egy különleges darab, amit fogalmam sincs miért csinálok, de holnap ezt kell viselnem a suliban. Nem tudom miért csinálom ezt, és ezzel magamból is konkrét idiótát fogok csinálni magamból, de mindegy, azt a tegnap már úgyis megtettem. Amikor feltartottam a nyakig érő, bő felsőt, aminek amúgy erőteljesen fos színe volt, kissé elfintorodtam. Na mindegy, egyszer kibírom, amúgy is az öcsémért teszem. Fogalmam sincs ki az a csávó aki utánam koslat már isten tudja mi óta, de talán ideje lenne letörnöm egy kicsit a szarvát, amit hozzám illő, egyedi módszerrel fogok megtenni. A hajam már készen áll, nem sikerült megmosni három hete, és kipróbáltam, hogy egészen élethű vörös foltokat tudok pingálni magamnak, ami kifejezetten csúnyának mutat majd. Remélem az öcskös ezt rohadtul meg fogja hálálni, mert nem mindenkiért vagyok hajlandó teljes idiótát csinálni magamból, szóval ezért sokkal fog jönni nekem.
Mivel már hajnali öt van, úgy döntöttem felesleges lefeküdni aludni, legalább egy kicsit elő tudok készülődni a dologra. Ahhoz, hogy valaki szándékosan szarul nézzen ki, igen is rengeteg idő kell. Egy napi nem alvás, zsíros haj, borzalmas cuccok… Ennél nem is kell több, viszont ezen dolgok előkészítése elég durva időt vesz igénybe. Mondanom sem kell, azért el voltam fáradva, mint a picsa, és tuti be is fogok aludni ma néhány órámon, de mindegy, nem számít.
Azért gondoltam nem fogok elmenni a teljes igénytelenség irányába, ezért dobtam egy zuhanyt és egy nagyon picit használtam a parfümömből, aztán felkaptam a zsákszerű cuccot, és elkezdtem tönkretenni az arcom. Igazából nem vagyok egy nagy szépség, viszont csúnyának sem mondanám magam, illetve nem mondtam volna egészen addig, amíg el nem készült a „sminkem”, már ha nevezhetem így az arcomra festett borzadványt. Mire elkészült az alkotásom lett vagy hét óra, gondoltam addig bekapok valamit, mert már rendesen korgott a gyomrom, és támadt még egy ötletem. Elmosolyodtam és dörzsölgetni kezdtem a kis kacsóim, mint valami eszelős, de nem látta senki, így tekintsük a dolgot nem megtörténtnek. Lassan mindennel készen lettem, ezért nem volt más dolgom, mint az arcomon csálén álló szemüveget megigazítani, és elindulni a suliba.
Mondanom sem kell, döbbenten fogadták az érkezésem azok a diákok, akik ismertek. Kicsit vicces volt a dolog, elég furán nézhettem ki a nálam öt számmal nagyobb cuccokban, meg a rondán befont, kócos tincseimmel, de mindegy, hála az égnek éppen április elseje van, majd átöltözés után közlöm velük, hogy az egész csak poén volt, a hajamat meg… Összekötöm, vagy nem tudom, megmosom a mosdó felett. A kezemben tartott termoszban még mindig nagyon forró volt a kávé, ráadásul még tejet sem adtam hozzá. Lehet, hogy egy kicsit gyerekes amit kitaláltam, de ez van, azt mondják az emberekben mindig marad egy pici a kiskori énjéből. Megindultam az udvar fele, gondoltam hamar utol fog érni a srác, mert ilyenkor mindig ez van, már reggel korán jön utánam, és egyszerűen nem lehet lekoptatni. Nem tudom mi miért történt igazából… Talán okkal volt ott Ő, a Köcsög helyett, talán nem véletlenül nem vettem észre a kiálló kődarabot, amiben megbotlottam… És gondolom az sem a semmi miatt történt, hogy az egész kávé tartalma az ő mellkasán landolt és nem annak a személynek a képében akinek amúgy szántam volna a dolgot. És ami a legfontosabb: életemben először éreztem magam hihetetlenül szánalmasnak. Teljesen oké lenne a dolog, ha a miniszoknyám lenne rajtam egy szép felsővel, és a hajam arany függönyként vonná körbe az arcom… De így? Te jó ég, hát ez rohadtul gáz, főleg, hogy látom Őt, ő pedig lát engem. Éreztem ahogyan lassan pirulni kezd az arcom, viszont nem tudtam megmozdulni, olyan voltam, akár egy kővé dermedt szobor. Miért…? Miért kell ennek ennyire elbaszottnak lennie.
Na hát ez a nap sem lehet már rosszabb. Mit keresek én a földön? Ennyire belemerültem volna a gondolataimba, hogy csak a combomba hasító fájdalomtól tudok felocsúdni? Mégis mi történt velem? Hipnotizált volna ez a fiú? Mindenesetre hatásos volt a dolog, így egyáltalán nem jelentett gondot a további dolgok meglépése: futottam, ahogy csak tudtam, szinte eszeveszettül, amíg hasra nem vágódtam a kiálló farönkben. Öcskös… Én kinyírlak téged, csak érjek haza.


Vissza az elejére Go down

roundview diák


Cassie Ainsworth

Darling, my name is
Cassie Ainsworth
• hozzászólások :
151
• kor :
26
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Bandit R. Thorne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bandit R. Thorne   Bandit R. Thorne Icon_minitimeSzer. Május 11, 2016 6:32 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Szia kedves! Smile

Tetszik a neved, igazán különleges, akár csak az arcod. Az előtörténetedben sem találtam kivetnivalót, egész aranyosra sikeredett. Igazából még sosem hallottam olyat, hogy valaki ilyet csinált volna, leírva meg pláne nem láttam, így egyedi lett. Sajnálom, hogy végül A srácot öntötted le, biztos gáz lehetett.Very Happy
Menj foglalózni és játszani!
Vissza az elejére Go down
https://skinsfrpg.hungarianforum.com
 
Bandit R. Thorne
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cora Thorne
» halcyon oswald thorne
» Flora x Bandit
» Cyon x Bandit
» Bronie & Bandit - 2. találkozásunk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Kívülálló-
Ugrás: