Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Kian Dwight Layton Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Kian Dwight Layton Vote_lcapKian Dwight Layton Voting_barKian Dwight Layton Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Kian Dwight Layton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

kívülálló


Kian D. Layton

Darling, my name is
Kian D. Layton
• hozzászólások :
6
• kor :
27

Kian Dwight Layton Empty
TémanyitásTárgy: Kian Dwight Layton   Kian Dwight Layton Icon_minitimeVas. Jan. 08, 2017 2:35 am


Kian Dwight Layton
rövid idézet


Kian

'97.03.16

Bristol

naplopó
szingli vagy mi

Bristol

Kívülállók

Jung Yoon Oh


       


A hangja, az illata, a csodás mogyoróbarna színű szeme, s az az imádnivaló mosoly, amit eddig csak ő csikart ki tőle… Mind úgy hiányzik neki, hogy azt körül se lehetne írni. Nagyobb fájdalom számár, mint az a hatalmas seb a vállán, vagy a hasán. Azokat szinte már meg se érzi, egyszerűen észre se veszi őket. Csak némán dönti neki a fejét az ablaknak és bambul maga elé, fejében messze járva a szép emlékek között. Nem is figyeli azt a csodás látványt, azt a fényáradatot, amiért mások úgy vágyakoznak. De, hogy hol is van most? Tokyoban.  
Ilyen messzire jött el, cserben hagyva kedvesét és kis öccsét. Még most se mer abba belegondolni, hogy miatta mi is mehet otthon. De, ha nem jött volna el idáig, akkor meg azért emésztené magát. Hiszen van egy ésszerűbb, de bonyolultabb magyarázata is az egésznek. De, ha tehetné, se mondaná el annak a két idiótának az igazat. Inkább, majd azt hazudja, hogy elbulizta azt a rengeteg pénzt, és míg Ők szenvedtek addig ő boldogan élt valahol az államokban. Hogy, miért teszi ezt? Hogy miért utáltatja meg inkább magát, mintsem, hogy beszéljen róla? Mert megígérte annak a személynek, aki miatt itt van. Ígéretet tett neki, hogy tartja a száját és nem szól senkinek se arról, hogy látta, hogy még él.
- Akkora egy idióta vagy. – szólal meg a szoba túlsó feléből egy jól ismerős hang, ami egyből vissza is rángatja a jelenbe. -Na, most miért is? – pillant a hang tulajdonosára, aki egy kötszeres dobozzal ül le mellé és neki kezd Kian ellátásának. – Nem elég, hogy eljöttél értem, még elém is ugrottál. –sóhajt fel a férfi és szomorúan nézve, simít végig Dwight vállán virító vágáson. –Volt más választásom? Nem akartam feleslegesen eljönni. Ha úgy távozok innen, hogy nem a vállamon, hanem a te nyakadon csúszik meg a penge, akkor még rosszabbul kéne éreznem magam, amiért minden hiába volt. – morogja az orra alatt, mire a másik csak felnevet. –Már az kár volt, hogy miattam elloptad, azt a rengeteg pénzt. Ráadásul, még csak nem is ért semmit az egész. Most miattam, nyakig vagy a bajban.
-Jaj, ne viccelj már! Magamtól csináltam az egészet. Tudhatnád, hogy profi vagyok a saját életem elrontásában. – mosolyogva von vállat, aztán kicsit lejjebb csúszva az párkányon bámulja a fénybe borult esti várost. –Ne aggódj! Biztos hamar rendbe hozod a dolgokat. – simít a vállára és biztatóan rámosolyog, majd ott hagyja magára gondolkodni, hisz ismeri már. Tudja, hogy most csendre van szüksége. Hiába beszélne, hozzá úgy se figyelne.
***
Már hajnali kettő, de szemére még mindig nem jön álom. Még mindig csak ott ül és gondolkodik azon, hogy hogyan hozhatná rendbe az egészet, hogy hogyan is szerezhetné vissza azt a rengeteg pénzt. De ami a legjobban foglalkoztatja, hogy ezek után, hogy néz majd a srácok szemébe? Hiszen volt pofája cserben hagyni őket.
Pedig már kezdet örülni, hogy az életet egyenesben van. Erre jön egy hívás, ami mindent megváltoztat.

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Cassie Ainsworth

Darling, my name is
Cassie Ainsworth
• hozzászólások :
151
• kor :
26
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Kian Dwight Layton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kian Dwight Layton   Kian Dwight Layton Icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2017 11:14 am



Elfogadva!
you passed the test!
Kedves Kian! cheerleader

Már vártam, hogy mikor készülsz már el egészen azóta, hogy beregisztráltál és meg kell, hogy mondjam felülmúltad a várakozásaim. Csodásan írsz és az elején meglepett, hogy E/1 helyett E/3-at alkalmazol, de ez csak dobott a lapod minőségén. szíív
Remélem hamar játszótársakra találsz és beveted magad a játéktérre. Nem szeretném most továbbhúzni a szót, menj játszani és foglalózni, mert elfogadlak! lovagolás
Vissza az elejére Go down
https://skinsfrpg.hungarianforum.com
 
Kian Dwight Layton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kian & Blythe ~ Can I come in?
» Sullivan Walden Dwight
» Sorin Noah Layton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Kívülálló-
Ugrás: