Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Tallulah "Tally" Weijl Davies Vote_lcapTallulah "Tally" Weijl Davies Voting_barTallulah "Tally" Weijl Davies Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Tallulah "Tally" Weijl Davies

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Tallulah Davies

Darling, my name is
Tallulah Davies
• hozzászólások :
2
• kor :
22
• tartózkodási hely :
☇ bristol
• foglalkozás :
☇ túlélés

Tallulah "Tally" Weijl Davies Empty
TémanyitásTárgy: Tallulah "Tally" Weijl Davies   Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 2:08 pm


Tallulah Weijl Davies
Cause it makes me that much stronger
Makes me work a little bit harder
It makes me that much wiser


Tally

2001.július.14

Bristol

diák
szingli

Bristol

Roundview diák

Ariana Grande


       


Kényelmetlen.
Ez az első dolog, ami eszembe jut, ha hátradőlök és kieresztem a gondolataimat. Pár hete nem hittem volna, hogy egy pszichómokusnál fogok kikötni, aki megpróbálja megfejteni mi bajom a világgal. Mondjuk a szüleim sem gondolták volna, hogy másfél héttel ezelőtt úgy kell a mentőket kihívni hozzám, hogy ne haljak meg. Még mindig úgy vélem sokkal jobb döntés lett volna holtan hagyni, az életet egyáltalán nem élvezem, ez a világ nem az én világom és nem is fog azzá válni.
Mindezt persze nem mondhatom el a mellettem ülő férfinak, aki lelkesen jegyzetel valamit rólam és azt hiszi megtudja oldani a problémámat. Ezt senki sem tudja rajtam kívül orvosolni és a múltkori próbálkozásomat is meghiúsították. Pedig mindent elterveztem, senki nem volt otthon és előreláthatólag nem is kellett volna visszatérniük egészen addig míg a gyógyszer nem hat. De megjöttek, és az édes, szívmelengető feketeségből éles kórházi fények lettek, beteg ágy és fertőtlenítő bűze. Kiráz a hideg.
- Hogy érzi magát Miss. Davies?
- Tallulah, kérem.
- Így fogom szólítani magát, ha elmondja min gondolkodott.
- Az életen. – nagyot sóhajtok majd a kezemmel eltakarom az arcomat és próbálok nem arra gondolni, hogy mennyire nem szeretek itt lenni. A hideg futkos a hátamon, ha néznem kell az életet, ahogy mások boldogak én pedig szomorúan ülök a folyóson és próbálok nem arra gondolni, miért nem vagyok normális. A barátaim nem tudják elhinni, hogy erre vetemedtem, azóta hímes tojásként kezelnek pedig nem vagyok gyenge! NEM! Egyszerűen csak nincs több lelki erőm színlelni. Miért tenném? Senki nem akarna az én helyemben, ilyen érzésekkel és érzetekkel élni.
- Mit gondol róla? Érdemes vagy nem létezni?
- Szerintem nem.
- Miért?
- Mert értelmetlennek tartom. Nem érzem magam élőnek. – ülő pozícióba vergődök és a doki szemébe nézek. Talán ha elég nagyra nyitom a szemeimet akkor elolvad a cica pillantásaimtól és megengedi, hogy elmenjek hamarabb. Nem akarom itt leélni az életemet, és ha így folytatjuk akkor tutira itt kell maradnom még legalább két éven keresztül.
- Pedig ön még igencsak fiatal, élveznie kéne mindennel együtt.
- És ha nem akarom? Utálom ezt az egészet! Magát, azt, hogy ide kell járnom hetente háromszor is, de a legjobban magamat. Minek élni? Minek szeretni? Úgyis mind meghalunk, akkor nem kaphatnám meg hamarabb fekete menyegzőmet? – hirtelen jön az ötlet, hogy kapjam fel a táskámat és viharozzak el amilyen gyorsan csak tudok. Becsukom érzékszerveimet és felvéve a cuccaimat rohanok ki az ajtón, észre sem véve, hogy egy másik páciens vagy tudom is én ki várakozik az ajtó előtt.
- Ne haragudj, arrébb mennél? – csuklik el a hangom beszéd közben, ahogy feltörnek a könnyek a szememből s miután az akadály eltűnik egyből futok is, ki az egész épületből, hogy már csak a tömegközlekedésen lévő emberek zaját hallgassam, meg a szipogásomat.

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Cassie Ainsworth

Darling, my name is
Cassie Ainsworth
• hozzászólások :
151
• kor :
26
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Tallulah "Tally" Weijl Davies Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tallulah "Tally" Weijl Davies   Tallulah "Tally" Weijl Davies Icon_minitimeKedd Jan. 10, 2017 9:13 pm



Elfogadva!
you passed the test!
Kedves Tally! Smile

Üdvözöllek az oldalon drágám! omg Hihetetlen jó karakterlapot dobtál nekünk össze és remélem élvezni fogod az ittlétet. Smile Nagyon szép pofit választottál magadnak, de most nem is ez a lényeg vagyis nem csak ez. A karakterlapod minden egyes szava lenyűgözött, nagyon vártam már, hogy elkészülj Tally Weijl és nem okoztál nekem csalódást.
Irány foglald le azt a gyönyörű arcod és sipirc játszani! Smile
Vissza az elejére Go down
https://skinsfrpg.hungarianforum.com
 
Tallulah "Tally" Weijl Davies
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tally Weijl && János vitéz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: