Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Ania Ambrose Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ania Ambrose Vote_lcapAnia Ambrose Voting_barAnia Ambrose Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Ania Ambrose

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Ania Ambrose

Darling, my name is
Ania Ambrose
• hozzászólások :
4
• tartózkodási hely :
.Bristol

Ania Ambrose Empty
TémanyitásTárgy: Ania Ambrose   Ania Ambrose Icon_minitimePént. Jan. 13, 2017 6:46 pm



Ania Mischa Ambrose
My skin is soft like velvet but my nails are razor sharp


Anka

2000.05.10.

UK, London

tanuló
hajadon

Bristol

Roundview

Karen Gillan


       


A hajammal takarom az arcom. Nem akarok ránézni, mert utálom. Itt akarom hagyni, mert megérdemelné és mégis itt ülök ezen a padon a novemberi hidegben. Léptek hangja üti meg fülemet, visszatér és láthatóan elégedett, sosem szerettem ezt az arckifejezését.Unottan lógázom a lábam, miközben figyelem, ahogy rágyújt, öklendeznem kell szagtól, de visszatartom az ingert, így csak köhögök.
-Nem bírod?-kérdezi rekedt hangon, elképzelem, ahogy a tüdeje mélyén gomolyog a gyomorforgató szaggal rendelkező füst.
-Megvagyok-mondom, de megint köhögnöm kell, nehezen fedem el, hogy mennyire undorítónak találom már a fű szagát is. Felállok a padról és sétálgatni kezdek, hátha így több tiszta oxigén kerül a tüdőmbe, de nem könnyítek sokkal a helyzetemen.
-Mondd meg, ha rosszul vagy-próbálkozik tovább, de én csak rázom a fejem.
-Minden rendben-vonogatom a vállam érdektelenül. Hosszan néz, miközben lassan fújja ki azt a visszataszító füstfelhőt.
-Tudod,már szinte vicces lenne, ha egyszer mutatnál más valamit ezen a rohadt közönyön kívül-vonta fel szemöldökét, én pedig tükröztem az arckifejezését. Ne szerettem ha erről beszélt, egyszerűen nem tudtam és nem is igazán tudtam kimutatni az érzelmeket soha. A düh egyszerű volt, annál pedig már csak a közöny igényelt a kevesebb energiát.
-Megint csinálod-vigyorodott el gúnyosan-utánzol. Képzeld milyen lenne, ha tényleg képes lennél normális ember módjára viselkedni.
Kezem ökölbeszorult, csizmám sarkát mélyre döftem a kemény talajban. Visszafogtam magam, pontosan tudtam, hogy jelenleg mi szeretnék neki megmutatni, ennek ellenére összepréseltem ajkaim és a semmibe révedtem. Egyre csak ugyanazt kérdeztem magamtól: miért is vagyok itt? Miért ezzel az emberrel?
-Te tényleg egy kibaszott pszichopata vagy, Anka!
Nevet. Hahotázik. Hánynom kell, köpnöm kell. A szemébe néztem és azt hiszem akkor szakadt el a cérna, az öklöm nyílegyenesen találta orrba. Három másodperc a reakcióideje. Csak ennyi kellett, hogy felugorjon és a pad melletti fának szegezze a testem. A cigit is eldobta, nehezen lélegzett, szinte hörgött.
-Ilyet soha többet nem csinálsz!
Szorította a vállaimat, a hangját még sosem hallottam ilyen hidegnek és kimértnek. Orrából egy csepp vér az ajkamra cseppent, ahogy lenézett rám. Gyorsabban kezdtem venni a levegőt. Nem tehettem ellene semmit, lenyaltam a vérét, míg ő kikerekedett szemekkel bámult rám, én pedig a lehető legártatlanabb tekintettel néztem vissza.
-Jézusom...ez neked bejön?
***
Hematolagnia. Beteges vonzódás a vérhez, annak ízéhez, illatához, látványához.Egy a parafíliák közül. A pszichiáter véleménye szerint szexuálisan deviáns vagyok, kiváltó oka pedig a bátyám öngyilkossága. Én találtam meg, emlékszem a tömény vérszagra, ami mindent beborított. A mélyvörös színre és arra a mély vágásra a csuklóján. Gyakran álmodom arról a napról, a kezemről, amit beterít a meleg, ragacsos folyadék. Ilyenkor zaklatottan ébredek,de nem ijedt vagyok, egyáltalán nem. Sokkal inkább izgatott és ez undorító.
Beteg vagyok, valódi őrült.

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Cassie Ainsworth

Darling, my name is
Cassie Ainsworth
• hozzászólások :
151
• kor :
26
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Ania Ambrose Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ania Ambrose   Ania Ambrose Icon_minitimePént. Jan. 13, 2017 11:00 pm



Elfogadva!
you passed the test!
Kedves Anka! :3

Remélem nem probléma, hogy már itt az elején elkezdtelek becézni. aranyos Őszinte leszek veled, nagyon meglepett a lapod, ámulattal olvastam végig. Hihetetlenül, velejéig romlott az egész karakter, ami tökéletesen passzol véleményem szerint néhány karakterre a sorozatból. Nagyon egyedi és egy kicsit sem túlozok, ha azt mondom ez az egyik kedvenc olvasmányom lett. Az ötlet, az írásstílusod, a katakter, minden, amit feltüntettél teljesen lebilincselt és nem engedett. omg Mélységesen boldog vagyok, hogy te is az oldalunk tagjává váltál! love
Kérlek menj és foglald le az arcod, majd vesd bele magad a játékba.Smile
Ui.: Valószínűleg le foglak támadni az egyik arcommal. cheerleader
Vissza az elejére Go down
https://skinsfrpg.hungarianforum.com
 
Ania Ambrose
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: