Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Violet Brunet Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Violet Brunet Vote_lcapViolet Brunet Voting_barViolet Brunet Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Violet Brunet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Violet Brunet

Darling, my name is
Violet Brunet
• hozzászólások :
4
• kor :
22
• tartózkodási hely :
✿ bristol
• foglalkozás :
❀ diák

Violet Brunet Empty
TémanyitásTárgy: Violet Brunet   Violet Brunet Icon_minitimeVas. Feb. 19, 2017 10:04 pm


Violet Brunet
A csoki nem kérdez. A csoki megért.


Vio, V

2001. május 8.

Egy londoni taxi

diák
Hajadon

Bristol

roundview

Sarah Hyland


       


❀ Nem tudok fütyülni. És ez bosszant. A szüleim szerint engem minden bosszant, amit nem tudok, vagy nem értek. Ez nem is így van, hanem… hanem, piszkál, de csak ennyi. Nem is szoktam ideges lenni, vagy valami ilyesmi. De a fütyülés, az tényleg. Csak ragacsos nyálcsöppöket fújok kifele, vagy épp olyan hangot produkálok, mint egy fenék, semmi több. Pedig mindenki tud fütyülni!

✿ Nem tudok hazudni, rettentően rosszul leplezem, és művelem. Jobb, ha nem is akarod látni. Pedig néha nagyon is jól jönne! De pechemre.. Ezt valahogy nem sikerült (még) elsajátítanom. De majd jobban megfigyelem a többieket, és tanulok. Így kell, nem?

❀ Gyerekesnek mondanak, olyannak, aki megragadt egy szinten, és nem lép tovább. Ez tévedés, már kész nő vagyok, babákhoz sem nyúltam évek óta, szóval nem igaz. De talán mégsem vagyok olyan, mint a többi lány.. ezt elismerem. Egyedi vagyok. Ez sokkal jobb megfogalmazás! Néha összekeverek pár szót, de csak amikor messze járnak a gondolataim, és épp nem azon, amire figyelnem kellene. A figyelmetlenség egy átok, biztos valaki rám szórta! Viszont, nem mondhatom magam ügyetlennek. Annyira. Szerencsére nem esek orra semmiben, de néha leverek, és összetörök dolgokat, de nem szándékosan. Bocsánatot szoktam kérni, mert a jó modort megtanultam.

✿ Nemigen tudok szépen rendszerezni, és néha kicsapongok, és hamar eltérek a tárgytól, de csak azért, mert sok dolgot akarok egyszerre közölni, ami épp érdekel, vagy érdekes, és a befogadó is vevő rá. Néha úgy érzem, hogy a sok tudás, vagy ismeret, amiket olvasok, egyszer ki fognak folyni a fülemen, mert megtelik velük a fejem. Nem hiszek buta babonákban, meg ilyenekben, csak néha gondolkodom el dolgokon, és jutok ilyen végletekre.

❀ Szeretek beszélni, néha sokat, nagyon, és néha – mások szerint – akkor is, ha nem kellene, és nemigen tudok leállni. Mondhatni, hiperaktívnak titulálnak emiatt, meg, hogy sokat mozgok, de mit sem számít. Mi jó abban, ha egy helyben kell ücsörögni mindig, és semmit tenni? Nem tudok ilyenre jutni, így, ha lehet, megyek az orrom után, még akkor is, ha kicsit is veszélyes a terep. Azok a kedvenceim, de sosem vallom be. Ahogy azt sem, hogy sok dolog megrémiszt, és, hogy szoktam sírni. Erősnek mutatom magam, mert régen sokat piszkáltak, mondjuk előfordul, hogy mostanság is, de igyekszem nem figyelni egyre sem, és, ami mostanság szokásom, visszavágok.

✿ Jobban szeretek másokat megismerni, és elemezni. Persze, két pillantásból nem tudok regényt írni, és a gondolatokat sem látom, azonban akad, hogy jól tippelek meg valamit csak pillantás útján. Hogy ő inkább morcos alkat, ő sokat olvas, ő mosolyog és pozitív. Vagy épp valami másból. Nem direkt csinálom, ez olyan.. tudat alatti dolog, mintha ösztönösen jönne. Nincs semmi szuper képességem pedig, inkább csak annyi, hogy jól megfigyelek mindent.

❀ A tanulmányaim nos.. mivel ugye szeretek mindenhol ott lenni, ebből az időből faragok le. Mindig azt mondják, nem lennék buta, csak rettentő a lustaságom. Sosem tagadtam le, één sosem. De az évszámok valóban nem épp.. erősségeim. Mivel sokfelé csapongó gondolatokkal van tele a fejem, így elég nehéz még bepréselnem oda ilyesmiket. Ez van, én vállalom. Nem leszek történész. Sem tudós. Majd.. valami. Nem tudom, nem szeretnék egyelőre felnőni.

✿ A külcsínről csupán annyit, hogy kompatibilis a mai világgal. Bár szeretem a retro, ’90-es éveket idéző holmikat, és előszeretettel kombinálom is azok. A hajam barna, a szemem mosolygós, a fogaim épek, és egészségesek, éljen a fogszabályzó! Karcsú testalkatom anya vonalon öröklött, és feneketlen. Képes vagyok egész nap enni, bizonyos napokon, és fél dekát sem felszedni. De légyszi ne gyűlöljetek! Cserébe viszont liliputi testmagasságot kaptam. Míg nektek szép, hosszú combjaitok vannak, és a 155 centimmel csak álmodhatok róla. Persze, kitartok, még 2 évem van, hogy nagyra nőjek, de ezt az álmom lassan a polcra teszem. *sigh* Nem vagyok az agyonsminkelős csoport tagja, de nem is vetem meg azt. Arany középút, hogy ne legyek 20 évesen ráncos banya. Kényelmesen, praktikusan, a magam ízlése szerint öltözködöm, és nem kérek a divatok tömkelegéből. Mint mondtam, egyedi kívánok maradni.
És egyszerű, átlagos, drámamentes alak. Nem balhézom, nem élek csodaszerekkel, és nagyon semmivel sem. Furcsa ez a mai világban, mi? Főleg Bristol városában. De elférnek itt a csodabogarak is, mint én magam.

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Noel Jude Maddox

Darling, my name is
Noel Jude Maddox
• hozzászólások :
34
• kor :
25
• tartózkodási hely :
nowhere. everywhere

Violet Brunet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violet Brunet   Violet Brunet Icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2017 6:10 pm



Elfogadva!
you passed the test!
Hellóka, Széphölgy!
Megvettél azokkal a virágocskákkal kilóra, imádom őket.  omg
Komolyra fordítva a szót (mostfoglakszétszedni) bár ez a virágocskás megoldás nem az a szokott et-forma, én meg pont ezért imádom. Sokkal jobban visszaadja azt a cuki, cserfes hölgyeményt, mint egy tömör előtörténet, vagy szj példa, laza és virágos (nem tudok leszállni róla *-* ). Azért arról muszáj figyelmeztetnem, hogy ha szeretnéd megtartani ezt a cukimuki, nembalhés csodabogár szerepet, akkor nagy ívben kerülj, mert nincs ember, akit nem tudok bevinni a rosszba, ha túl szimpatikus. A kékszemű szöszikben nem lehet bízni, ez van.
Na nyomás pofit foglalni és játszani!
puszikanyuszika
Vissza az elejére Go down
 
Violet Brunet
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: