Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Charlotte Francesca Kennedy Vote_lcapCharlotte Francesca Kennedy Voting_barCharlotte Francesca Kennedy Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Charlotte Francesca Kennedy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Anonymous

Darling, my name is
Vendég

Charlotte Francesca Kennedy Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte Francesca Kennedy   Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 8:13 pm


Charlotte Francesca Kennedy
A családot nem lehet megválogatni.

Becenév
Lottie, Cesca
Születési hely, idő
Seattle, 1987. május 17.
Foglalkozás
Iskolaorvos (Badminton)
Családi állapot
Hajadon
Kapcsolat a családdal
Nem beszélek velük.
Play by
Elizabeth Olsen
Csoport
Kívülálló (?)
Miss Predator ◆ van ◆ not yet
Életem története
Nem néztem én mindig így ki. Az egész befordulás azután történt, hogy tizenhat évesen leestem a lovamról a nemzetközi versenyen. Nem volt könnyű kiheverni, hogy szeretett lovad a szemed láttára pusztul el, mert olyan szerencsétlenül esett, hogy az akadály egyik kis része a mellkasába fúródott, én könnyebben megúsztam, csak a térdem tört el. De vele nőttem fel, és a versenyzést is abbahagytam, elcsesződött térddel amúgy se lehettem volna valami szuper díjlovas. Sőt semmilyen lovas nem vált belőlem utána, mert nem voltam hajlandó többet az istállóba menni. A szüleim persze azt hitték csak dacos vagyok, de a baleset után másfél évvel se mentem ki a többi lóhoz. Pedig egy köpetre voltak, elég nagy birtokon laktunk, így az istálló a telken volt megtalálható, még most is ott van, csak én azóta Bristolban élek.

Szóval sikeresen felépültem a térdsérülésből, aztán kitűnő eredménnyel érettségiztem le, és jutottam be az orvosi egyetemre. Sebész akartam lenni, ám valami oknál fogva, nem bírtam elviselni, hogy az emberek hozzám beszéltek, eszembe is jutottak a pszichológusom szavai, hogy nem vagyok társasági lény, s néha igen csak kitudok borulni a dolgokon, és ezt mind a balesetemre vezette vissza, meg arra, hogy a családom nem az hű de jó család. Mármint tisztelem őket, mint szülők, viszont ennyi az egész. Kőgazdag seattle-i családról beszélünk, akiknek csak egy jó befektetés voltam. Ha sok versenyt megnyersz már gyerekként is, akkor értékes vagy a Lilywhite család számára, viszont a látványos bukást nem tűrik el, tehát a kis bukfencezésemet a díjnyertes arab kancával Safirával halálos bűnként kezelték. Nem is nagyon beszélek velük, csak karácsonykor, bár én akkor is dolgozom. Rengeteg hulla van azon a három napon, csak erről nem tud senki, öngyilkosság, alkoholmérgezés, szimpla autóbaleset, és még sorolhatnám milyen esetekkel találkozom. A legutóbb is majdnem teltházas ünnepet tartottam a társammal, pedig neki éppen van családja, mégis dolgozni kellett. Ilyen az élet, na meg a Murphy törvény is.

Két év után viszont úgy gondoltam, hogy inkább iskolaorvos leszek, igaz, hogy a sok diák szinte csak azért jön hozzám, mert lógni szeretne. De engem nem zavar, szeretem ezt csinálni, sokkal nyugodtabb a környezet, mint a hullaházban, pedig ott csend van, viszont nem liheg a nyakadba a rendőség, hogy ugyan igyekezz már, mert el kell kapniuk az elkövetőt.
A lovaglást pedig azóta újra művelem, igaz csak két hetente egyszer, mert többre még nem vagyok képes, de Isis a telivér kanca megtanított arra, hogy újra bízzak az állatokban, és az emberekben is!


Vissza az elejére Go down

badminton diák


Hazel Megan Ray

Darling, my name is
Hazel Megan Ray
• hozzászólások :
82
• kor :
25
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Charlotte Francesca Kennedy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte Francesca Kennedy   Charlotte Francesca Kennedy Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 8:30 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Szia Charlotte! Smile
Üdvözöllek köztünk! Ha nem bánod majd holnap meg is látogatlak egy igazolásért.Very Happy
Szép, kerek előtörténettel ajándékoztál meg minket, minden benne volt, aminek kellett. Sajnálom a térdsérülésed, s hogy emiatt abba kellett hagynod a lovaglást, de az élet megy tovább. Örülök, hogy egy ilyen iskolaorvosunk van, mint te! Smile
Irány foglalózni és játszani, javaslom foglald le a tantárgy foglalóban, hogy te vagy a Badminton iskolaorvosa, nehogy valaki lecsapjon még erre a címre!
Vissza az elejére Go down
 
Charlotte Francesca Kennedy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Archívum :: Archivált karakterlapok-
Ugrás: