Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Sonja Rodson Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Sonja Rodson Vote_lcapSonja Rodson Voting_barSonja Rodson Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sonja Rodson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Anonymous

Darling, my name is
Vendég

Sonja Rodson Empty
TémanyitásTárgy: Sonja Rodson   Sonja Rodson Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2016 9:19 am


Sonja Rodson
Carpe Diem

Becenév
olyan nincs
Születési hely, idő
1993.01.05. London
Foglalkozás
léhűtő
Családi állapot
független
Kapcsolat a családdal
Egyedül a nagynénémmel tartom a kapcsolatot, mióta ideszöktem hozzá. Apám egy Lord, anyám meg... háztartásbeli? Így hívják azt, aki nem csinál semmit, ugye? Nagy volt otthon a szigor, maiből én nem kértem, szóval most nagynéném házában dekkolok itt, aztán... aztán lesz, ami lesz.
Play by
Palvin Barbara
Csoport
Kívülálló
V. ◆ 10+ ◆ Aha
Életem története
Igazából a világ legkönnyebb dolga fogni magad, és ott hagyni mindent a fenébe. Még utoljára jól lehúzni az ősöket, aztán motorra pattanni, és bele a nagyvilágba. Nekem is ez volt a tervem, de valamiért Angliát nem tudtam magam mögött hagyni, csak azt a lepratelepet, amit mások otthonnak neveznek.
Tény, nem én voltam a család mintaképe, nem is leszek. Épp hogy csak befejeztem a gimit, anélkül, hogy rövid úton fájdalmas búcsút vettünk volna egymástól, mert az emberek, főleg a suliban dolgozó emberek, baromira nem toleránsak. Mert nem mindenhol fogadják el, hogy csak kamaszodik a gyerek, és a határait próbálgatja. Mert abban a közegben, amiben felnőttem az én viselkedésem teljesen elfogadhatatlan volt. Hát kapják be.
Mindig is utáltam azokat a pucc parádékat, amiket hetente rittyentettek, hát mit lepődnek meg azon, hogy némi segítséghez kellett folyamodnom, hogy elviseljem az ott töltött időt? És miért annyira degradáló, ha egy lány nem elégszik meg azzal, hogy a seggét cipelik mindenhová, hanem nemes egyszerűséggel motorra pattan, és saját maga teszi meg az utat? Komolyan, nem értem én ezeket a begyöpösödött, embernek aligha nevezhető valamiket, beleértve drága szüleimet is. Csak azt tudom, eszem ágában sincs beállni a sorba, kontyot hordani, és mérni a centiket, nehogy a szoknyám tbbet mutasson annál, amennyit szabad. Mert igen, ez is olyan, mai miatt megszólják az embert, ha jó alakod van, takard, ahogy tudod, különben a negyvenes, leélt picsák kikezdenek a családoddal együtt. Kinek kell ez? Milyen borult elméjű idióta élvezi ezt? Hát ez az.. senki, mégse akarnak változtatni semmit, mert a hagyomány, a protokoll… ó könyörgöm, csomóan azt se tudják már, hogy azt eszik-e, vagy isszák…
És én hátat fordítottam ennek, sőt még a középső ujjam is felmutattam, mikor apám közölte, ha kilépek azon az ajtón, vissza se jöjjek. Szerintem nekik is akkora megkönnyebbülés ez, mint nekem… Cheryl más tészta. Vele kijövök, ő is megtette ezt anno, és nem is félek a nyakába varrni magam, úgyis egyedül van… többnyire. Ha meg nem… kit érdekel.
Elküldeni meg úgyse fog, hisz tudja, mi elől menekültem ide, az Isten háta mögé, nekem meg már bőven elegem van abból, hogy szabályok szerint éljem az életem, és kalitkába zárjanak.
- Azok kik? – pislogok a szemközti házra, ahonnan megint két pasi jön ki, és többnyire csomóan dekkolnak ott, mintha legalább osztogatnának valamit. Nem érdekel túlzottan, a napágyon fekve kortyolok a Martiniből, de a szemem mégse veszem le róluk.
- Grahamék…  meg a rajongó tábor – vágok egy grimaszt, mikor az unott hangját hallom, ebből tudom is, hogy vélhetően soha nem botlunk egymásba, leszámítva, ha elfogy a liszt, mikor nagyon kellene.



Vissza az elejére Go down

badminton tanár


Kellin J. Holloway

Darling, my name is
Kellin J. Holloway
• hozzászólások :
156
• kor :
31
• tartózkodási hely :
△ Bristol
• foglalkozás :
△ Tanár, CTT alapító

Sonja Rodson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sonja Rodson   Sonja Rodson Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2016 11:20 am

Gratulálunk, elfogadva!
Hello Sonja!

Szeretem az olyan nőket, akik a kezükbe veszik az életüket és nekivágnak a világnak. Jól tetted, hogy eljöttél a szüleidtől, mert vannak személyek, akik nem bírják azt a nagyzolós életet. Szerintem Grahamékkel szembe lakni sokkal menőbb lesz, jó sok pasi egy helyen, akik még néznek is ki valahogy. Very Happy
Na, de engedlek repülni, foglalózz és irány a játéktér. És kérem a játékot! Razz
Vissza az elejére Go down
 
Sonja Rodson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sonja & Ian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Archívum :: Archivált karakterlapok-
Ugrás: