Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
halcyon oswald thorne Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
halcyon oswald thorne Vote_lcaphalcyon oswald thorne Voting_barhalcyon oswald thorne Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 halcyon oswald thorne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Anonymous

Darling, my name is
Vendég

halcyon oswald thorne Empty
TémanyitásTárgy: halcyon oswald thorne   halcyon oswald thorne Icon_minitimePént. Május 06, 2016 5:13 pm


Halcyon Oswald Thorne
love me, if that's what you wanna do

Becenév
ha nagyon muszáj becézgetned, legyen Cyon
Születési hely, idő
Bristol, Anglia, 1994. október 31.
Foglalkozás
egyetemista
Családi állapot
szerencsétlen szerelmes
Kapcsolat a családdal
A családja egész normálisnak mondható, annak ellenére, hogy az apja elhagyta őket pár éve; igaz, az anyja azóta rá van kényszerülve, hogy két műszakban dolgozzon, hogy el tudja tartani őt és az ikernővérét. Talán vele a legjobb a kapcsolata; a nővére az, aki mindig tartja benne a lelket, még akkor is, amikor ő már rég feladná a dolgokat. Az anyjával talán valamivel rosszabb a kapcsolata, tekintve, hogy a balesete után szinte teljesen elszigetelte magát tőle; igaz, szereti, de nem tud megnyílni előtte, és talán csak a nővére az egyetlen, aki majdnem mindent tud róla, tekintve, hogy az apjával esze ágában sincs szóba állni, főleg, hogy a férfi miatta hagyta el a családját annak idején.
Play by
Nam Taehyun
Csoport
kívülállók
satan's penis ◆ xx◆ khm
Életem története
2000, SZEPTEMBER
- Az én fiam nem fog balettórákra járni.
- Nem tilthatod meg neki.
- A balett a buziknak való. Az én fiam normális.
- Az isten szerelmére, Thomas, Halcyon még csak hat éves, kisautókkal játszik, és te már ilyeneken gondolkodsz?
- Fő az elővigyázatosság, Regina. Nem engedem, hogy a fiam úgy riszálja magát, mint egy lány. Írasd be Banditát, ha akarod.
- Őt nem érdekli a tánc.
- Nem engedem, érted? És ha megtudom, hogy mégis elengedted, azt meg fogod bánni.
- De Thomas...
- Semmi de, Regina! Az én fiam nem buzi. Vége a témának, most pedig csinálj nekem vacsorát.


2004, FEBRUÁR
- Mrs. Thorne, a fia az egyik legjobb táncosunk. Gondolt arra, hogy esetleg beírassa egy professzionális balettiskolába?
- Szeretném, de nem lehet; tudja, a férjem nagyon... khm, konzervatív, nem engedné, hogy Halcyon az egész életét a táncnak szentelje.
- De ezzel elpocsékolja a fiú lehetőségeit. Nézzen csak rá, ahogy táncol; sosem láttam még olyat, hogy valaki tíz évesen ilyenekre legyen képes. Gondolkodtam azon, hogy benevezzük esetleg egy meghallgatásra...
- Ne! Nem tudódhat ki, hogy ide jár. A férjem ellenezné, és akkor egyáltalán nem táncolhatna, ami gondolom, még nagyobb veszteség lenne számára, mint csak kihagyni ezt az egy meghallgatást...?
- Hát, rendben. De ha meggondolná magát... A hónap végéig lehet rá jelentkezni.
- Köszönöm, de szerintem nem fogom megváltoztatni a döntésem.
- Elpocsékolja a fia lehetőségeit, Mrs. Thorne.
- Tudom.


2010, NOVEMBER
- Nem hiszem el, hogy ezt idén is eljátszották velünk.
- Mit?
- A tortát. A béna díszeket. Azóta ég a pofám, hogy láttátok ezt az egész mesehősös-babazsúros születésnap-paródiát. Ez volt a társadalmi öngyilkosságom, hogy meghívtunk titeket, azt hiszem.
- A nővéredet ez valahogy nem zavarta.
- Igen, csak... Tudod, Bandit mindig is nyitottabb volt, magabiztosabb; meg hát, apa mindig jobban szerette. Olyan gyerek volt, amilyet mindig is szeretett volna, nem a csendes, hallgatag kölyök, aki szívesebben gubbaszt a könyvei fölött, minthogy focizzon a saját apjával. Persze ő, játszott vele, túrázni jártak, míg én titokban, a pincében gyakoroltam a koreográfiákat. Tényleg, idilli gyerekkor, és erre még most kiugrottak ezzel az egész babazsúrral, az első, kibaszott alkalommal, amikor végre engednék, hogy születésnapi partit tartsunk. Ez hülyeség.
- Túl kritikus vagy vele, Cyon. Mégis csak a szüleid, biztos jót akartak... Azt a rémes, mesefigurás étkészletet meg nemsokára mindenki elfelejti. Örülj, hogy az iskola királyai nem voltak ott.
- Kikre gondolsz?
- A kosárcsapatra, ki másra? Főleg a kapitányra és a kis klikkjére.
- Edgcombe és a talpnyalói? Hogy is hívták őket?
- Részletkérdés; addig örülj, amíg nem tudnak a babazsúrról, mert onnantól kezdve nem lesz életed ebben az iskolában. Az a srác a legnagyobb seggfej a város ötven kilométeres környezetében, tönkretesz, ha az útjába állsz.
- Nem vagyok annyira idióta, hogy magamtól álljak az útjába... ÉS most menjünk, mielőtt lekéssünk a földrajzóránkat.


2011, FEBRUÁR
- Biztos vagy benne, Cyon?
- Persze, Bandit; a Valentin-napi partiig még van négy óra, megismétlem párszor a vizsga-koreográfiám és hazamegyek, senki se fogja megtudni.
- Biztos vagy benne?
- Teljesen biztos. Amennyiben te nem árulod el anyáéknak, hol vagyok, abban a hitben maradnak majd, hogy a könyvtárban tanulok.
- És ha valaki az iskolából rád nyit?
- Mégis kicsoda, a takarítónő? Az igazgató? Valamelyik tanár?
- Akárki. A kosárcsapatnak is ma van az edzése.
- De ők nem is jönnek majd a színjátszóterem környékére. Nyugodj meg, rendben leszek.
- És a partira eljössz?
- Nem hiszem, tudod, hogy nincs párom.


2012, FEBRUÁR
- Hé, Barbie!
- ...
- Szexi a harisnyád!
- Óh, faszom..
- Ó, milyen vulgáris vagy, Barbi, talán valami baj van?
- Te vagy a bajom, Edgcombe. Hagyj békén.
- Dehogy hagylak. Tudod, mekkora szenzáció lesz, ha mindenki megtudja, balett-táncos vagy?
- Ne mondd el senkinek.
- Miért ne?
- Ha ez kitudódik, végem van.
- Pont ezért fogom elmondani mindenkinek.
- Nem teheted ezt meg.
- Ki fog visszatartani? Te, Barbie?
- Egyszerűen csak ne. Kérlek.
- Álmodik a nyomor, szöszi.


2013, MÁJUS
- Azt még elviseltem, hogy nem akartál a kosárcsapat tagja lenni; bementem az iskolába, mikor összeverekedtél azzal a másik fiúval; erre tudod, mit tudok meg? Hogy állítólag harisnyában bohóckodsz, hogy balett-táncos vagy! Mondd, hogy ez nem igaz!
- Apa, figyelj oda az útra, kérlek. Túl gyorsan mész...
- Válaszolj a kérdésemre! Igaz ez? Az a fiú, a kosárcsapat kapitánya azt mondta, látott táncolni az iskolában.
- Edgcombe rám van szállva, minden kitalál, csak hogy engem elásson.
- Ne hazudj, a kurva életbe már, Halcyon! Felvettek a kamerák is!
- Kamerák?
- Hányszor ismételjem el, hogy a tánc csak az ostoba picsáknak és a buziknak való! Az én fiam nem lesz egyik se!
- A te fiad? Nem vagyok egy tárgy, hogy rendelkezz velem!
- Ügyelj a szavaidra, kölyök!
- Évek óta érezteted velem, hogy kurvára nem érdekellek; akkor mégis hogy képzeled, hogy majd abbahagyom az egyetlen dolgot, ami boldoggá tesz, csak mert a te korlátozott agyadba nem fér be, hogy nincs a balettban semmi rossz?
- Hogy mersz így beszélni velem?!
- Tudod, hogy igazam van! Basztál rám mindig is, akkor mégis miért érdekel, hogy mit csinálok?! Ha táncolok, szar vagyok, ha tanulok, szar vagyok, ha semmit se csinálok, az se jó, akkor mégis mit kéne tennem, hogy megfeleljek neked?!
- Az a fiú azt is mondta, látott egy másik fiúval csókolózni... Én nem fogok egy tetves buzit tartani a házamban, nekem már nincs többé fiam!
- Igen, ez igaz, na és? Miért nem mindegy, mit és kivel csinálok? És tudod mit, apa? Élveztem. Azt, amikor leszopott és amikor megbaszott az autója hátsó ülésén. Élveztem. Minden. Kurva. Pillanatát.
- Halcyon Oswald Thorne! Hogy merészelsz így beszélni velem?! Mit képzelsz te maga...
- Vigyázz, kamion!


2013, JÚLIUS
A lábát szerencsére meg tudtuk menteni, de soha többé nem fog tudni táncolni.


2016, JANUÁR
- Hé, Thorne.
- Te? Mit akarsz?
- Lehetnél kicsivel kedvesebb azzal, akit ennyi ideje nem láttál, mint engem.
- Menj a faszba, Edgcombe.
- Megvillantod a karmaid, cicus?
- Akarsz valamit, vagy mehetek a dolgomra?
- Segítened kell.
- Várj, mit is mondanál erre? Álmodik a nyomor?
- Elfelejthetnéd végre.
- Nincs ekkora mázlid.
- Csak most az egyszer, aztán békén hagylak.
- Mondd el, miben, és talán meggondolom.
- Meghódítani a nővéred.
- Neki akkor se kellenél, ha te lennél az utolsó élő ember a földön.
- Nekem senki se tud ellenállni.
- Bandit igen.
- Akarsz fogadni?
- Nem. És segíteni sem fogok.
- Még mindig haragszol a Barbie miatt?
- Tönkretetted az életem, Barclay. Mit vártál?
- He?
- Látom, nem lettél sokkal intelligensebb a középiskola óta. Mindegy is. Akarsz még valamit, vagy mehetek a dolgomra?
- Miért nem állsz a jobb lábadra is?
- ...
- Thorne...?
- Elég közöd volt már hozzá. Nem kell többet tudnod. És ha nem bánod, most mennék a dolgomra.
- Megkereshetlek még?
- Csinálj, amit akarsz. Nem érdekel.


2016, ÁPRILIS
"Találkozhatunk este? Kitaláltam valamit és érdekelne a véleményed róla."
"Halcyon, nem ignorálhatsz a végletekig."
"Hallod, Barbie? Énekelni fogok neked a telefonba, ha egyszer felveszed."
"Azt meg fogod bánni."
"Barbie?"
"Ott vagy?"
"Cyon?"


Vissza az elejére Go down

roundview diák


Cassie Ainsworth

Darling, my name is
Cassie Ainsworth
• hozzászólások :
151
• kor :
26
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

halcyon oswald thorne Empty
TémanyitásTárgy: Re: halcyon oswald thorne   halcyon oswald thorne Icon_minitimeVas. Május 15, 2016 11:09 am

Gratulálunk, elfogadva!
Szia Halcyon! albino

Először kicsit féltem, hogy milyen lesz így párbeszédes formában az előtörténeted, de sokka jobb lett, mint amire számítottam. Magával ragadott és várom, hogy mi lesz veled a későbbiekben. Sajnálom, hogy nem táncolhatsz többé és az is érdekelne, hogy édesapáddal mi lett, de gondolom szépen, sorjában mindenre fény derül.
Menj foglalózni és játszani! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://skinsfrpg.hungarianforum.com
 
halcyon oswald thorne
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Barclay && Halcyon
» Cora Thorne
» Bandit R. Thorne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Archívum :: Archivált karakterlapok-
Ugrás: