Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
don't let me drown Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
don't let me drown Vote_lcapdon't let me drown Voting_bardon't let me drown Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 don't let me drown

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Noel Jude Maddox

Darling, my name is
Noel Jude Maddox
• hozzászólások :
34
• kor :
25
• tartózkodási hely :
nowhere. everywhere

don't let me drown Empty
TémanyitásTárgy: don't let me drown   don't let me drown Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2017 4:50 pm

so let's sing along a little fucking louder
and pretend it's all okay

És észrevették. Az, hogy ők észrevették, már azt jelenti, hogy tényleg nagyon messziről, legalább mérföldekről bűzlök az önsajnálattól. Sosem kiabálnak velem, mindig hagynak magamban örlődni, soha nem vesznek tudomást arról, ha valami nem ugyanolyan, ha valami bánt - hisz a születésnapomat is előszeretettel felejtik el. Azért sem haragszanak, ha megbukok matekból, mert amúgy is leírtam magam azzal, hogy a Roundview-ba vettek csak fel, az általuk kinézett elit gimikbe bekerülni esélyem sem lett volna. De akkor kiabáltak. Kiabáltak, mert nem nézne ki jól, ha azt kezdenék terjeszteni, hogy Maddoxék fia depressziós lett. De mitől? Még jobban kiabáltak, mikor megérezték rajtam a cigiszagot, aztán elmentek arra a kurva üzleti útjukra. Én meg, mintha nagyon fájna, kimentem Milával rágyújtani az udvarra - és ez volt az utolsó alkalom az elmúlt pár napban,amikor elhagytam a szobámat.
Mila megérti, Mila mindent megért. Felhordja nekem a kaját, felhozza ma is, noha tudja, hogy ma sem fogom megenni. Felém nyújtjta a cigisdobozát, én meg kihúzok egy szálat, és a nyitott ablakba ülök vele.
- Úgyis lesz másik - mosolyog rám, majd magamra hagy a cigisdobozzal. Egyre enyhébb a spanyol akcentusa, de még mindig megnyugtató. És mindig pontosan tudja, mi a bajom. Azon sem lepődnék meg, ha tényleg teljesen pontosan tudna minden egyes apró részletet. Ő lenne a világon az egyetlen, akitől elviselném, hogy tudja.
Úgyis lesz másik. Lehet, de egyik sem Ő lesz. Talán még csak hozzá sem fogható. És még vége sincs, én mégis már gyászolom. Rám tört egy újabb pánikroham, csak most napokig eltart. Már előre tudom, hogy nem árt hozzászoknom a hiányához, mert előbb vagy utóbb úgyis bekövetkezik. Egy gyerek, meg egy születendő elég komolynak hangzik. Egy gimnazista fiúcska nagyon nem, még akkor sem, ha megvan a képessége, hogy betegesen ragaszkodjon.
Feltámad kint a szél, besüvít az ablakomon, lefújja a könyvespolcról a legújabb firkálmányom a halott reményről, mely eddig takarta azt az egy könyvet, melyre most tekintetem esik. Azt még a Tündérkétől kaptam valamelyik szülinapomra. Akkor még csak ő tudta, hogy imádom. Fel kellene hívnom. Talán vele beszélhetnék, talán ő megértene, és nem akarna minden áron elítélni. Talán jó lenne, ha végre ki tudnám adni magamból ezt a sok szart.
Lomhán szívom el a cigit, egészen a szűrőig, a hamutálba nyomom, hadd heringpartizzon a többi csikk között. Felnyitom a laptopom, egyesével, lassan pötyögömbe a jelszót, mintha annyira helyetelen lenne, amire készülök. Nem az, csak nehezemre esik. Rákattintok a nevére, amely mellett ott virít a zöld kör, majd nagy levegőt véve kezdek el gépelni.
Szia! (: Ráérsz most? Át tudnál jönni dumálni?
Hangosan zakatoló szívvel nyomom le az entert. És látta.

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Vainness E. Hurley

Darling, my name is
Vainness E. Hurley
• hozzászólások :
16
• tartózkodási hely :
bristol ✖
• foglalkozás :
queen bee ✖

don't let me drown Empty
TémanyitásTárgy: Re: don't let me drown   don't let me drown Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2017 3:14 pm



Noel & Vani
he' not my boy, he's not my babe

Mi a franc ütött belém? Az még egy dolog, hogy lefeküdtem vele, ittas voltam, ezt még megértem, de mondjuk nem, mert nem szoktam lefeküdni senkivel, aki iránt nincs semmiféle olyan érzésem, mert a vágy nem érdekel. Igaz, vágyat sem érzek akárkik irányába, például a szomszéd srác felé sem, pedig huh, látni kellene őt félmeztelenül füvet nyírni, én mégsem akarom széttenni neki a lábaimat, vagy előtte térdelni. Nem. Ilyen érzéseim irányába nincsenek, Noxi irányába sem voltak, én legalábbis ebben a hitben éltem, azóta, hogy megismertem. Oké, ez nem igaz, talán a legelső alkalommal, maikor névtelen újoncok voltunk, az első napon, akkor megfordult a fejemben, hogy milyen kis aranyos, ahogy picit ügyetlenkedett a szekrényével, majd hevesen igazgatta a szemüvegét. Édes volt, tényleg, én pedig mosolyogtam magamnak, mint egy szerelmes tini, pedig nem voltam az, de akkor nem gondoltam volna, hogy valaha is az lesz a vége mindennek, hogy én és a barátnőim "felsőbbrendűnek" fogjuk érezni magunkat, míg őt telibe lenézzük. Vele sosem voltam annyira bunkó, mint mindenki mással, valami mindig is volt benne, ami miatt nem szándékoztam teljesen összetörni. Ehelyett inkább lefeküdtem vele részegen, és a képek a mai napig élnek emlékezetemben, hallom a hangjait, és érzem érintését testemen. Ha pedig ez mind nem lenne elég, még meg is nyíltam előtte tegnap azon a kurva elzáráson. Lehetne ennél jobb ez a nap?
Telefonom rezgésére figyelek fel, és meg is ijedek, hiszen a kezemben rezdült meg, teljesen váratlanul, de azonnal az üzenetre pillantok. Noel neve alatt van, ami egy pillanatra meglep, de nem is értem miért, hiszen a legjobb barátomnak tartom, így nem meglepő, ha néha eszébe jutok, így azonnal válaszolni is kezdek. Szia:) Persze, máris indulok, nagyjából 20 perc és ott vagyok. Több időt írtam, hiszen tudom, hogy egy örökkévalóságig képes vagyok készülni, de most csak a sminkem kell, amit nem túlzok el, ma nem, így hamar el tudok indulni. Nem tetszik az üzenet, baj van, érzem, főleg, hogy jó ideje nem láttam, aztán hirtelen felkeres. Basszus, ez nagyon nem jelent jót.
Pont húsz perc alatt érek oda, és parkolok le a házuk előtt a járdán, nem veszek magamhoz a táskámon kívül semmit, nem kell, aztán kiszállok a kocsiból, bezárom azt, és pillanatok alatt már a tornácon állok, mindig lenyűgöz, hogy mennyire ízléses a házuk, így egy ideig csak csodálom a környezetet, de aztán becsengetek, és csak várok, hogy valaki beengedjen. Egy mosolygós tekintet fogad, Miláé, aki azonnal mondja, hogy menjek csak be, a szobájában van, én pedig illedelmesen megköszönöm neki, és könnyed léptekkel megyek, tudom merre kell, így csak az ajtó előtt állok meg, hogy bekopogjak. - Noel, én vagyok az Vani, siettem, ahogy tudtam - nem mindig kopogok, de most nem vagyok biztos abban, hogy nyitva van-e az ajtaja vagy sem, és, hogy milyen állapotban találok rá. Mi a fene lehet a baj?


lesz ez jobb is:o   || I can't even
Vissza az elejére Go down

roundview diák


Noel Jude Maddox

Darling, my name is
Noel Jude Maddox
• hozzászólások :
34
• kor :
25
• tartózkodási hely :
nowhere. everywhere

don't let me drown Empty
TémanyitásTárgy: Re: don't let me drown   don't let me drown Icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2017 4:50 pm

so let's sing along a little fucking louder
and pretend it's all okay

Hogy miért akartam én két évvel ezelőtt barátnőt? Azért, amiért minden 16 éves homoszexuális srác. Pont azért. Mert már tudtam - csak a tagadófázis legelején szenvedtem önmagammal. Lett volna már akkor jó néhány olcsó ribanc, akik szívesen villogtak volna mellettem, és még nem is fájt volna, ha kihasználom őket, de a büszkeségem nagyobb volt ennél. Nem akartam olcsó kurvát, még akkor sem, ha nem tudhattam biztosra, hogy meddig bírok az érzéseimmel; na meg, akkor még az is számított, hogy a szüleimnek elég jó legyen a választottam. Vani tökéletes volt. Épp ezért utáltam magam miatta az első év után, mikor már majdnem kilábaltam a tagadófázisból, és mégis halogattam a szakítást. Majdnem egy újabb évig, úgy, hogy a testvéremként szerettem. Úgy öleltem át. Úgy csókoltam meg. Ezt nevezik gyávaságnak. A kamujárás utáni szakítás után megfogadtam, hogy csak akkor hívom, ha vészhelyzet van. Ha meg kell menteni önmagamtól. Most ez a helyzet, és nincs más, akivel tudnék erről beszélni.
A telefonom rezgésére összerezzenek. Néhány percig csak bámulom tovább a teli hamutálat, majd szinte remegő kézzel koppintok kétszer a képernyőre, hogy elolvashassam az üzenetet. Húsz perc. Szóval még mindig megvan az a jó szokásod, hogy sokáig készülődsz, Drága. Addig talán sikerül legyőznöm a gyomorgörcsöt, amit a találkozás miatt érzek.
Berugdosom az ágy alá a tálcát, amin Mila felhozta az ebédemet. Egy falat sem menne le a torkomon, de nem akarom, hogy Vani lássa, mennyire nem törődtem a szervezetem igényeivel az elmúlt pár napban. Újabb cigarettára gyújtok, hogy némiképp az is csökkentse a feszültséget a légkörben. Nem kell előtte még egy pánikroham is. Félek újra látni. Féleg mostanában mindentől, még a saját tükörképemtől is.
Bekopog. Nem szokott kopogni, tehát most feltételezi, hogy nagy a baj. Hogy tudatnia kell velem, nem az anyám készül berontani, hogy hisztizzen egy sort a cigiszag miatt, majd számon kérje, hogy miért lógok.
- Gyere csak, nyitva van - az ajtó felé fordulok, és mosolyt erőltetek magamra, amint benyit, és újra átfut az agyamon, mennyire rosszul vagyok összerakva. Nála gyönyörűbbet nem mindennap lát az ember. Nekem mégis inkább a saját nemem kell. - Szia. Biztos... biztosan nincs más dolgod? - biztosan lenne. Senkinek nem tartozik a kedvenc időtöltései közé, hogy másokat próbáljon vigasztalni. - Ömm... ülj csak le valahova. Kérsz valamit inni? Nem vagy éhes? - remekül tudod húzni az időt, Noel, gratulálok. Most, hogy tényleg itt van, már nem annyira vagyok kész kiönteni, miért zárkózom el mindenkitől napok óta. Valójában még magam sem tudom pontosan. Nem Josh, nem csak ő. Minden. Fogalmam sincs, mi az a minden...

Vissza az elejére Go down




Darling, my name is
Ajánlott tartalom

don't let me drown Empty
TémanyitásTárgy: Re: don't let me drown   don't let me drown Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
don't let me drown
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Bristol :: Otthonok :: Maddox vattacukorgyár-
Ugrás: