Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Isaac E. Crawford Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Isaac E. Crawford Vote_lcapIsaac E. Crawford Voting_barIsaac E. Crawford Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Isaac E. Crawford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview tanár


Isaac E. Crawford

Darling, my name is
Isaac E. Crawford
• hozzászólások :
6
• kor :
40
• tartózkodási hely :
Bristol
• foglalkozás :
Angol nyelv és irodalom tanár

Isaac E. Crawford Empty
TémanyitásTárgy: Isaac E. Crawford   Isaac E. Crawford Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2017 2:00 pm


Isaac E. Crawford
"Denying the truth doesn't change the facts."


Mr Crawford

1984. április 17.

Birmingham

Irodalom tanár
Nős

Bristol

Roundview tanár

Jensen Ackles


       


Ha leülnél teázni a nagyapámmal, órákon át hallgathatnád a Crawford család vérvonalának történetét, és fejből elsorolná előtted az összes felmenőnket, a dinoszauruszok koráig visszamenőleg. Eszedbe se jusson megkérdőjelezni, mert a pincénk az ő írásos feljegyzéseivel van tele, és a végén még felcipelteti velem az ősrégi újságcikkeket és fotóalbumokat, hogy az igazát bizonygassa. Komolyan. Az öreg hónapokat töltött azzal, hogy a családfánkat kutatva bebizonyítsa, a Crawfordok már a dínók előtt uralták a kontinenst. Ha teheted, soha ne ülj le vele teázni, inkább csak fogadd el a tényt, hogy a családom britebb, mint a délutáni tea. Jómagam ugyan a dédszüleim nevére is alig emlékszem, de kisujjesküvel és a nudlik szerint "szexi" akcentusommal tudom bizonyítani, hogy angol földön születtem, egész pontosan Birminghamben, de fősulira már Londonba jártam, és a tanárképzőt is ott végeztem el. Itt ismertem meg Clarissát, aki ma a feleségem és másfél gyermekünk büszke édesanyja (egyébként utálja, ha a "fél" jelzőt használom a pocakjában növekvő kisfiunkra, de hát tényleg csak szerintem vicces? Igen? Jó.). Clary-nek felkínáltak a bristoli klinikán egy jól fizető állást (nőgyógyász a drágám), és mivel mindketten szerettünk volna kiszakadni a londoni nyüzsgésből, a költözés mellett döntöttünk (egyébként azt is utálja, ha arra teszek célzást, mennyivel szerencsésebb a munkája férfi szemmel, mint az enyém. Ez sem? Jó.). Ennek már két és fél éve.
Azt mondanám, nem szerencsés irodalmat tanítani Bristolban, de hazudnék; a választott pályám egész Angliában szívás, főleg, hogy nem ragadtam le olyan valóban száraz és unalmas dolgoknál, mint a világirodalom, hanem muszáj volt nekem klasszikus irodalmat, középkori irodalmat, amerikai irodalmat, reneszánsz irodalmat, óangolt és egyéb nyalánkságokat is bevállalnom. A kis nudlik imádják, képzelheted. Egyre szenvedélyesebben hajtogatnak repülőket a jegyzeteikből. Az egyiknek múltkor sikerült összeorigamiznia egy pingvint! Shakespeare büszke lenne, ha látná, mire használják az életrajzát.
Viccet félretéve, szeretem a munkámat, és úgy vettem észre, hogy ha az óráim nem is váltanak ki túl nagy lelkesedést az ifjúságból, szerény személyem fejét azért bírják. Azt hallottam, még fogadásokat is szoktak rám kötni. Kérdezted az előbb, mit jelent az az "E" a nevemben, de sajnos kénytelen leszel sorszámot húzni és beállni a tudni vágyók sorába, ugyanis ezt az egy dolgot senki sem tudja rólam. Na, a fülembe jutott a tanáriban, hogy a nudlik egymás közt fogadásokat kötöttek rá, mit takarhat az a bűvös betű. Ilyen tippeket hallottam, mint Edward, Ethan, Elliot, Emily (nagyon vicces, Hyunwoo, tudom, hogy te voltál), de még csak az igazság közelében sem járnak. Nem véletlenül koptattam ki a nevemből; vannak dolgok, amiket jobb, ha örökké homály fed. És ha már az ilyen dolgoknál járunk... Eltekintve a sok bamba, álmos szempártól, akad azért egy-kettő, aki elég érdeklődve bámul rám a padok mögül. Egyikük már-már túlságosan is lelkesen...
Igen, nos...
Mindannyiunknak vannak titkai, amiket nem szívesen osztana meg másokkal. Olyan sötét oldala az életének, amelyre nem büszke. Valami, amit semmiképpen sem vallana be a gyerekkori énjének, ha az szemtől szemben állna vele, mert amikor kissrácként megtervezte az életét, biztosan nem akart olyan emberré válni, mint amilyen végül lett belőle.
Miért nem ülünk le inkább egy teára?

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Noel Jude Maddox

Darling, my name is
Noel Jude Maddox
• hozzászólások :
34
• kor :
25
• tartózkodási hely :
nowhere. everywhere

Isaac E. Crawford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac E. Crawford   Isaac E. Crawford Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2017 5:36 pm



Elfogadva!
you passed the test!
Tanár úr!
Egyem a helyes pofiját, micsoda pofás lapocskát tetszett összefirkantani nekünk!
Minden hivatalosságot félretéve - viccet azt nem, mert tök komoly volt -, tényleg imádtalak olvasni, nagyon megmosolyogtatott az egésznek a hangulata, illetve, ami nem éppen utolsó szempont, egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy megtaláltad azt a személyiséget, lelket a karakternek, amit én vártam. Bár nem tudom, kiről gondolod, hogy túlságosan lelkes, miattam félpucéran is tarthatnád az órát, nem érdekelnél Rolling Eyes *úgy csinál, mintha jól tudna hazudni*
Egyébként meg az Emily-re én tippeltem, olyan kis cuki név, nagyon illik hozzád.
Na nyomás pofát foglalni, aztán rabolj el játszani bounce
Puszikanyuszika
Vissza az elejére Go down
 
Isaac E. Crawford
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview tanár-
Ugrás: