Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Roxanne Fournier Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Roxanne Fournier Vote_lcapRoxanne Fournier Voting_barRoxanne Fournier Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Roxanne Fournier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

kívülálló


Roxanne Fournier

Darling, my name is
Roxanne Fournier
• hozzászólások :
4
• foglalkozás :
Egyetemista

Roxanne Fournier Empty
TémanyitásTárgy: Roxanne Fournier   Roxanne Fournier Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2017 6:41 pm


Roxanne Fournier
Egy napot se mosoly nélkül!


Roxie

1996. augusztus 1.

Bristol

Egyetemista
bonyolult kapcsolatban

Bristol

kívülállók

Nina Dobrev


       


A fürdőszobában a földön ülve meredek a kezemben lévő tesztre. Ez bizony két csík, hiába is ismételgetem a folyamatot. Egy hete minden napomat azzal kezdem, hogy ismét megcsináljak egy újabbat, abban a reményben, hogy nem jelenik meg a második csík. De mindhiába. Végem van! Az apám biztosan megöl ezért, sőt minden bizonnyal anya is csalódott lesz. Én, aki a szemük fénye voltam mindig, aki tökéletesen kitúrta még a testvérét is, hogy a szülei csakis rá figyelhessenek - na nem mintha erre büszke lennék -, teherbe estem. Ráadásul egy nős férfitól. Jó, igazából már éppen válló félben van az ügy, és már nem is él együtt a feleségével, de papíron még akkor is házas. Nem vagyok abban biztos, hogy örülne ennek a terhességnek, aminek nem szabadott volna megtörténnie. A szüleim még csak nem is tudtak a Normannel fojtatott viszonyomról, hiszen hogyan is mondhattam volna el nekik bármit is róla? Nem csupán azzal van a baj, hogy Norman nős - egyenlőre -, hanem azzal is, hogy pontosan 10 év köztünk a korkülömbség. Mindez engem persze egyáltalán nem zavar, ahogyan Őt sem, de az apám megölne érte. Mindkettőnket. Ha kitudódik ez az egész, akkor mindaz, amit a szüleimnek jelentettem, összeomlik. Nekik én voltam a remény és a büszkeség. Néha emiatt még rosszul is éreztem magamat, hiszen gyakran éreztem úgy, hogy mindez nem korrekt a nővéremmel szemben, akinek a szemében valószínűleg egy elkényesztetett, törtető liba vagyok. Nem az én hibám, hogy mindent elkövetett, hogy a családunk szégyene legyen. Én mindössze csak annyit tettem, hogy próbáltam nem követni Őt semmiben, hogy bebizonyíthassam a szüleinknek, hogy én sosem leszek olyan, mint Vicky. Most pedig a saját csapdámba estem. A világ elől titokban tartott kapcsolatomnak következményei lettek, ráadásul nem is akármilyen. Persze mindig is arról álodoztam kislánykoromban is, hogy fiatalon szeretnék anya lenni egy olyan férfitől, akit mindennél jobban szeretek. Most mégis, mintha arcon csaptak volna. Valóban erre van szükségem? Hiszen még nem fejeztem be a tanulmányaimat sem. 20 évesen képes lennék ekkora felelőséget vállalni? Na és mi lesz, ha Norman hallani sem akar majd a babáról? És ha elvetetem a babát, akkor mi a garancia arra, hogy majd később teherbe tudok majd még esni?
Nyelek egyet, aztán a telefonomért nyúlok, ami mellettem hever a földön. Szabad kezemet a pocakora teszem, és valami fura érzés kerít hatalmába. Olyan, mintha már most érezném a bennem fejlődő baba szívverését. Még csak azt sem tudom, hogy hányadik hétben tartok? Hogyan mehetnék úgy el orvoshoz, hogy az apám ne szerezzen róla tudomást? Elég befojásos ember, nagyon sokan ismerik, ezáltal pedig engem is. Folyamatosan arról áradozik mindenkinek, hogy én vagyok a szeme fénye. A szívem fog meghasadni, ha a véleménye rólam megváltozik. Márpedig ha ez a dolog kitudódik, meg fog.
Feloldom a telefonomat, majd az üzenetekre megyek. Bepötyögöm a nővérem számát, aztán csak ennyit írok: beszélnünk kell... Megnyomom a küldés gombot és várok. Nem is értem, hogy miért Vickytől akarok segítséget kérni. Ő mégis mit tehetne értem? A legfontosabb kérdés pedig, hogy miért tenné? Bár testvérek vagyunk, mégis annyira eltávolodtunk egymástól, hogy még beszélni is szégyen róla. Talán épp itt az ideje, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat...

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Noel Jude Maddox

Darling, my name is
Noel Jude Maddox
• hozzászólások :
34
• kor :
25
• tartózkodási hely :
nowhere. everywhere

Roxanne Fournier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roxanne Fournier   Roxanne Fournier Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2017 6:15 pm



Elfogadva!
you passed the test!
Hellóka, Szépség!
Ezer bocsi a várakoztatásért, mostanában ilyen csigahadműveletben tolom, God knows why.
Tudom, tudom, ehhez a szituációhoz nem illik, hiszen fiatal vagy, előtted (lenne) még az élet, nem illene gratulálni, vagy legalábbis valami olyasmi, de csak úgy megemlítem, hogy imádom a kisbabákat. Ha kell egy ingyen bébiszitter, tudod, hol találsz. Cool (na jó, nem teljesen ingyen, gumimacit kérek érte cserébe)
Khm, ez a nőspasis dolog elég ismerős... az én szerencsém annyi, hogy nem tudok tőle teherbe esni, lol. Remélhetőleg nem lesz majd a te Normaned egy akkor seggfej, hogy egyedül hagy egy kisbabával - a szüleid miatt meg ne aggódj, nekik az a dolguk, hogy szeressenek, akármilyen hülyeséget csinálsz.
Nyomás lefoglalni a szép pofid, aztán játszani! :3
puszikanyuszika
Vissza az elejére Go down
 
Roxanne Fournier
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Játékostárs kereső
» Victoria Fournier
» Avatárfoglaló
» Elkészültem!
» Karakterbörze

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Kívülálló-
Ugrás: