Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Gareth M. Reese Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Gareth M. Reese Vote_lcapGareth M. Reese Voting_barGareth M. Reese Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Gareth M. Reese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Anonymous

Darling, my name is
Vendég

Gareth M. Reese Empty
TémanyitásTárgy: Gareth M. Reese   Gareth M. Reese Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 3:14 pm


Gareth Maximilian Reese
"I am a man! ...aaAAAAHHH NOO!"

Becenév
Garry, Max
Születési hely, idő
Birkenhead; 1989.03.14.
Foglalkozás
tanár (Badminton)
Családi állapot
ő a szótárban a szingli illusztrációja
Kapcsolat a családdal
Már csak anyám él. Ő meg nem áll velem szóba. De én se vele.
Play by
Mark Fischbach
Csoport
Badminton tanárai
(x25)NO ◆ van ◆ nincs
Életem története
Az élet egy mély örvény, aminek az alján se oxigén, se élet, se tiszta gondolatok. Csak a zúgás és a sötétség. Az érzés, hogy meg fogsz fulladni és nincs senkinek olyan hosszú karja, hogy kimentsen. Amúgy... Garry vagyok. Anyakönyvileg Dr. Gareth Maximilian Reese-Llewellyn PhD vagyok, de csak a Reese-t használom. Birkenhead városában láttam meg a napvilágot, de nem, meg lehet nyugodni, nincs akcentusom. Vagyis teljesen másmilyen. Tudod, hogy miként beszélnek Liverpool környékén... Ebben az játszik a legnagyobb szerepet, hogy beszélni sem ott tanultam meg. Sőt, bevallom hősiesen... Nem angol anyanyelvű vagyok. Elmondom, hogy hol nőttem fel és ha ki tudod mondani, akkor adok öt fontot. Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch. Tehát igen, félvér koreai vagyok, de mindenek felett walesi. Walesi anyanyelvű, walesi gondolkodású és nekem az otthon az, ahol jobban törik az angolt, mint Liverpoolban.
Sokan tartják furcsának, hogy miként keveredtem oda, ahová. A titok az első mondatomra is új fényt vet. Anyám megölte apámat mikor még csak öt hónapos voltam. Én is csak azért úsztam meg, mert menekülés közben elkapták a rendőrök, noha velem is végezni akart. Harminc év letöltendőt kapott a körülményekre és az elkövetés módjára való tekintettel, de lássuk be... az anyám egy drogos riherongy, aki kivéreztette az édesapám pár retkes bankóért, majd engem is kicsinált volna, hogy a szerhez juthasson.
Apai nagyapám fogadott magához, aki egy halász volt. Nem volt gazdag, nem beszélt sosem rendesen angolul, mindig szitkozódott, de megtanultam tőle, hogy mi merre hány méter. Tisztelet, udvariasság, maximalizált köpési távolság. Így aztán nem volt az öregnek könnyű megértenie, hogy miért akarnak engem minden áron kiskorúként egyetemre küldeni és, hogy miként érettségizhetek le még gyerekként. Mi történik velem, hogy amikor elkezdek számolni valamit, szinte átesek a világegyetemen. Az IQ-m nem mondom meg, mert többször is mérték, de inkább más elvekre fektetem magam. Nem... úgy. A nőkkel sosem volt szerencsém. Nagyapám végrendeletében azt is meghagyta, hogy harminc éves korom előtt el kell veszíteni a szüzességem. De ahogy a dolgok állnak, búgva pörög a sírjában.
Igen, ez egyébként egy gyakori dolog nálam, hogy elveszek a fejemben. Annyi szálon futnak a gondolataim, mint egy jó processzorban. Csak sokkal több mag van bennem. Ez megint kétértelmű lett, jó... Tehát, eredetileg egy csodagyerekből indult kvantumfizikus vagyok, aki tanár lett végül, mert egyes intézetek pofátlanul fiatalnak véltek engem ahhoz, hogy felvegyenek. Vagy rossz dolog azzal kezdeni, hogy rámutattam minden kutatásbeli hibájukra.
A Badmintonban tanítok szeptember óta. Persze Bristolnak is megvan a maga rákfenéje, de felvettem a kesztyűt. Szakkört tartok a lányoknak, programozásból. Tudjátok, hogy mennyit keresnek a programozók? Különben is, amíg a Python rejtelmeit bűvölik, addig sem sodródnak olyan sors felé, mint anyám.
Remélem.


Vissza az elejére Go down

badminton diák


Hazel Megan Ray

Darling, my name is
Hazel Megan Ray
• hozzászólások :
82
• kor :
25
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Gareth M. Reese Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gareth M. Reese   Gareth M. Reese Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 8:12 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Csókolom Tanár úr!
Hogy tetszik ma lenni? Az en estémet igazán feldobta a kis irománya, ami igen jóra sikeredett. Voltak benne humorosabb részek is, amelyek megmosolyogtattak és komoly dolgokról is írt nekünk. A play by választást ötletesnek tartom, még nem láttam másnál ezt az úriembert. Szerintem maga mellett kedvelni fogom a programozást. Na jó azért ne álltassunk senkit.Very Happy
Ne feletjse el lefoglalni az arcát és a tantárgyát, majd elrabolni pár embert egy-egy játék erejéig.Smile
Vissza az elejére Go down
 
Gareth M. Reese
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryordan & Gareth
» Reese & Jordan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Archívum :: Archivált karakterlapok-
Ugrás: