Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
• cassie ainsworth • Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
• cassie ainsworth • Vote_lcap• cassie ainsworth • Voting_bar• cassie ainsworth • Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 • cassie ainsworth •

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Cassie Ainsworth

Darling, my name is
Cassie Ainsworth
• hozzászólások :
151
• kor :
26
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

• cassie ainsworth • Empty
TémanyitásTárgy: • cassie ainsworth •   • cassie ainsworth • Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2016 9:33 pm


Cassandra Ainsworth
Oh wow, but fuck you!

Becenév
Cassie
Születési hely, idő
1998. február 1.
Foglalkozás
diák, Roundview
Családi állapot
Hűha, azt hiszem kedvelem Sidet, de nem tudom, hogy mi van köztünk.
Kapcsolat a családdal
Anya és apa: Az édesapám festő és anyámat tartja a múzsájának. Eléggé művészlélek mind a kettő és legtöbbször saját magukkal vannak elfoglalva. Szegény öcsém mindig ott sír mellettük, de sajnos még nem tud rájuk szólni, mint én, hogy figyeljenek rá vagy hagyják abba, amit éppen csinálnak. Habár jobban belegondolva valószínűleg még akkor sem figyelnének rám. Hogy miért nem? A tavaly nyár elég kemény volt számomra. A szüleim sosem figyeltek rám, s elhatároztam, hogy halálra éheztetem magam – na persze nem ez volt az egyetlen ok, de mégis nyomós indok lett belőle-, ám ez nem jött be. Észre sem vették, hogy problémám van, míg be nem kerültem egy szanatóriumba.
Rueben: Ó drága kisöcsém! Még csak pár hónapos, de mikor otthon vagyok minden időmet vele töltöm. Általában én etetem meg, én altatom el és én olvasok fel neki. Minden anyai és apai teendőt elvégzek a szüleim helyett. Ugyan még nem alakult ki köztünk semmilyen komolyabb kapcsolat, de ő azaz ember, akit mindennél jobban szeretek, s érzem a későbbiekben majd számíthatok rá. Legalább annyira, amennyire ő számíthat rám már most.
Play by
Hannah Murray
Csoport
Roundview diákjai
B. ◆ 4 év ◆ még nincs
Életem története
A buszon ülök.
Hallom az emberek susmogását, ahogy veszik a levegőt, ahogy rágnak valamit, s ahogy egymásra nevetnek.
Egyedül vagyok.
A gyomrom megkordul, s mély levegőt veszek, amit lassan fújok ki. Nem akarok arra figyelni, hogy éhes vagyok. Ha nem gondolok arra, hogy éhes vagyok, akkor már nem is leszek az. Az egyik kisgyerek belerúg a lábamba, s kelletlenül felnyögök, míg a fejem felé fordítom. A szája tele van chipsszel és valamit magyaráz nekem, de nem hallom meg.
A fülem zúg, mindjárt elájulok.
Mire visszafordítom a fejem az ablakhoz valaki egy szót írt az üvegen található párába.
Egyél.
Miért akarná bárki is azt, hogy egyek? Ha én nem akarok enni, akkor más miért akarja, hogy megtömjem a hasam és jól érezzem magam?
Nem akarom jól érezni magam.
Boldog akarok lenni.
Boldogtalan vagyok.
Sodródom az árral.
Nekicsapódom a falnak, s nem tudok többé felállni.
Olyan emberekre gondolok, akik fontosak nekem. Szorosan behunyom a szemem és Rueben képe jelenik meg előttem. Érzem, ahogy az arcomra egy apró mosoly kúszik és máris valami melegség önt el. Nem létező melegség, ami rögtön el is illan.
Michelle.
Utálom Michelle-t. Mert Michelle olyan tökéletes, igaz? Neki semmi gondja nincs az életben! Mindenki bele van zúgva és ő olyan csinos meg szép és…
Ideges leszek. Egyre gyorsabban veszem a levegőt. Nem akarok rá gondolni, olyan embert akarok az elmémbe, akire jó gondolni, s talán megtapasztalhatom a boldogság érzését.
Angie.
Angie mindig segít nekünk. Ő a pszichológia tanárom, s bármi bajom van hozzáfordulhatok, s kiönthetem neki a szívem. Szívesebben panaszkodom neki, mint a tanácsadónak a suliban. De miért gondolok Angie-re? Ennek semmi értelme.
Chris.
Chris mindig megnevettet, és bárkinek fel tudja dobni a napját. Egyszer mikor egy asztalnál ültünk a menzán majdnem ettem rendes kaját is és nem csak egy almát. Aztán megijedtem és elszaladtam. Imádom őt, de jelenleg nem ő a megfelelő ember, akire gondolnom kellene.
Sid.
Kedvelem Sidet. Aranyos srác. Mindig mosolyognom kell, amikor meglátom a sapkát a fején, s a szemüveget, ahogy ferdén áll az orrán. A múltkor megmutattam neki, hogyan vezetem félre az embereket, hogy azt higgyék, eszem. Azt mondta ezzel mindenkit becsapok, még magamat is, de csak mosolyogtam rajta. Azt is elmondtam neki, hogy kedvelem, de csak annyit válaszolt, hogy oké.
Oké.
Ez beleegyezés? Azt jelenti elfogadja, hogy mit érzek és annyi? Vagy ez azt akarja jelenteni, hogy én is?
Az élet bonyolult.
Én vagyok bonyolult.
Úgy érzem valami nincsen rendben velem.
Begolyóztam.


Vissza az elejére Go down
https://skinsfrpg.hungarianforum.com

badminton tanár


Kellin J. Holloway

Darling, my name is
Kellin J. Holloway
• hozzászólások :
156
• kor :
31
• tartózkodási hely :
△ Bristol
• foglalkozás :
△ Tanár, CTT alapító

• cassie ainsworth • Empty
TémanyitásTárgy: Re: • cassie ainsworth •   • cassie ainsworth • Icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2016 8:32 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Kedvesem!
Még mindig oly szépen bánsz a szavakkal, most is elnyerted a tetszésemet így nem is kérdéses, hogy hatalmas ováció kíséretében elfogadlak. Igazán átjött Cassie karakterének fájdalmai, az éhség, amitől bevallom én magam is éhessé váltam. Very Happy
Menj drágám, egyél végre egy hatalmas Gyrost, mert megérdemled. És szerintem ideje lenne Sid elé állni az érzéseiddel.
Vissza az elejére Go down
 
• cassie ainsworth •
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassie & Mini
» relationships of cassie •
» Freddie && Cassie - kávézó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: