Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Elizabeth "Effy" Stonem Vote_lcapElizabeth "Effy" Stonem Voting_barElizabeth "Effy" Stonem Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Elizabeth "Effy" Stonem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Effy Stonem

Darling, my name is
Effy Stonem
• hozzászólások :
58
• kor :
25
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
student •

Elizabeth "Effy" Stonem Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth "Effy" Stonem   Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2016 3:53 pm


Elizabeth Stonem
every wound will shape me. every scar will build my throne


Effy

'99. 04. 24.

Bristol

diák
nobody to love

az ágyadban

roundview diák

Kaya Scodelario


       


Nem ajánlott olyasfajta életcélt választani, mely szerint az illetőnek feltett szándéka megvárni, amíg valami normális, életre nevelő dolog hagyja el a száját a tanárok bármelyikének a Roundview-ban. Vagy más iskolában. Az öröklét sem olyan túl jó dolog. Főleg, hogy nekem általában egy tanóra is egy évtizednek tűnik. Hiába firkálok mindenféle értelmetlen, absztrakt, rajznak csúfolt akármit a füzetem lapjainak szélére, hiába kéredzkedem ki a mosdóba, vagy le az orvosiba, hogy kisurranjak rágyújtani, esetleg lezavarjak egy gyors légyottot valakivel a feszültség és stressz oldásaként - szinte semmi nem képes előbbre hozni azt a kurva csengőszót. Talán ha aludnék. Úgyis remek altatódal a tanárok beszéde, akármilyen órán legyünk is. Mekkora szívás, hogy mostanában egy átmulatott éjszaka után is alig jön álom a szememre!
Serceg a toll a papíron, zümmög a légy, süvít a szél az ablak résein, az a tökfej ott elöl pedig csak magyaráz a falnak, hiszen senki nincs olyan hülye - néhány talpnyaló kivételével persze -, hogy figyeljen rá. A falióra másodpercmutatója lassan vánszorog, mint egy járókeretes nyugger a zebrán, nehogy a munkába siető autósok időben odaérjenek. A szituáció teljes mértékben ugyanaz, csupán itt az óra mulat azon, hogy a teremben tartózkodó diákok nagy része szívesen felkötné magát. Velem az élen.
Magasba emelem a kezem.
- Nem vagyok jól. Kimehetnék a mosdóba? - teszem fel a szokásos kérdésem, miután a tanár rám emelte tekintetét.
- Menj csak... de ne kísérjen inkább valaki le az orvosiba? - aggódó tekintetét betudom a félelemnek attól, hogy az óráján dobom ki a taccsot. Igazi puhapöcs. Tagadólag rázom a fejem, majd felkapom a táskám és kiviharzom a teremből. Jó kislány módjára mehetnék ténylegesen a mosdóba, ahogy ígértem, de eszem ágában sincs maradni. Előhalászom táskám mélyéről a cigarettás dobozt, s alig hagyom el az épületet, az egyik szál már ajkaim közé furakodik, várva, hogy meggyújtsam a végét. Mint mindig, tekintetem most is elidőzik a dobozon feltüntetett "A dohányzás halált okozhat" feliraton. Most is mulatságosnak találom. Meg egy kicsit szomorúnak, hogy nem máris az első használat után teszi. Nem kedvelem a lassú gyilkosokat. Röhögve nézik végig az összeomlásom, jót mulatnak mindenen, ami fájdalmat okoz. Biztosan élvezte a doboz elődje, mikor a nadrágom zsebében lapulva hallgatta, Pandora és Cook rövid kapcsolatára. Vigyorgott magában, mert bár magam sem tudtam eldönteni, miért, de felkavart. Utálom Cookot. Utálom Pandát, utálok mindenkit, de legfőképp magamat. Ez talán a legnagyobb öröm a napirendembe épült összes lassú gyilkos számára. Borzasztó nagy élvezet lehet az ő szemszögükből, mikor a tükörbe sem bírok belenézni anélkül, hogy elfogna a hányinger.



A hozzászólást Effy Stonem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 29, 2016 4:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

kívülálló


Kyle

Darling, my name is
Kyle "Kleo" Bradford
• hozzászólások :
25
• kor :
29
• tartózkodási hely :
◐ Bristol
• foglalkozás :
◐ Party Photographer

Elizabeth "Effy" Stonem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth "Effy" Stonem   Elizabeth "Effy" Stonem Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2016 8:23 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Drága Admintársam üdv közöttünk!

Most már te is az elfogadott emberek közé tartozol, habár tehetségedet így is bemutattad már. Az írásoddal átadtad a karaktert, átjött nekem is, aki analfabéta a sorozathoz. Very Happy
Nagyon szerettem olvasni a történetedet, olvastam volna tovább, de inkább a játéktéren követlek figyelemmel.
Jó játékot. :3
Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth "Effy" Stonem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Effy & Tanár Bá
» Effy & Freddie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: