Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Vainness Hurley Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Vainness Hurley Vote_lcapVainness Hurley Voting_barVainness Hurley Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Vainness Hurley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Vainness E. Hurley

Darling, my name is
Vainness E. Hurley
• hozzászólások :
16
• tartózkodási hely :
bristol ✖
• foglalkozás :
queen bee ✖

Vainness Hurley Empty
TémanyitásTárgy: Vainness Hurley   Vainness Hurley Icon_minitimePént. Dec. 30, 2016 2:10 pm


Vainness Electra Hurley
I see a storm bubbling up from the sea and it's coming closer


vain, vanny, elly

1998. 02. 21.

anglia - london

diák
egyedül vagy mi

bristol

roundview diák

holland roden


       


Kótyagos a fejem, nem tudom megemelni, olyan, mintha ólomsúlyok nehezednének rám, pedig én nagyon igyekszem megemelni, de nem sikerül. A tegnap estéről emlékfoszlányok ugranak be, olyan dolgok, amikről nem tudom pontosan hogy és mikor történtek, de biztosan megtörténtek, hiszen emlékszem rájuk. Karjaimat megemelve igyekszem nyújtózkodni, de felfelé az ágytámlát érem ez pedig annyira nem tetszik, így hát oldalra próbálom meg ugyanezt, de akkor meleg testbe ütközik a bal kezem. Ez jó jel, nem egy hulla mellett ébredtem, ami már most előnyt jelent. Fejemet borzasztóan lassan fordítom felé, még a világ is forog, ahogy arra pillantok, egy ideig kettőt látok a tarkójából is, a hányinger fog el, de lenyelem, fontosabb dolgom van, mégpedig az, hogy megtudjam ki is az, aki mellettem fekszik.
Alkaromra támaszkodom, úgy emelkedem meg, hátha látom az arcát, de semmi. A nap a szemembe süt, hiszen eddig azzal szemben aludtam, de megfordulva pont látom, és szinte vakít a fénye. Próbálok átlátni a fényfüggönyön, de eltart egy ideig mire kiveszek apró vonásokat, ez se sok, hiszen még a profilja egésze sincs meg, csak kissé fitos orra, hosszú szempillái, és álla karakteres vonala. Ettől függetlenül nekem ez mind épp elég ahhoz, hogy felismerjem ki is fekszik mellettem. A szívem kihagy egy ütemet, és bevallom egy pillanatra a szégyen fut át rajtam, nem azért, mert nem kedvelem a srácot, hanem, mert korábban én voltam az, aki levegőnek nézte, és aki kiröhögte minden egyes alkalommal mikor meglátta. Aztán felcseperedett, kinőtte az általános iskolát, és most, az egyik legjobb pasi lett, pedig nem egyel találkoztam.
Olyan halkan mászom ki az ágyból, mint még eddig soha senki mellől, a szoba nem ismerős, így biztos vagyok abban, hogy ez nem az én lakásom, így a házibuliról, nem hoztam haza magammal, viszont nem tudom kinél vagyunk. Nincs gát, kitalálok én bárhonnan is legfeljebb hívok egy taxit, csak meg kell találnom a ruhadarabjaimat, amik úgy látom, az egész szobában megtalálhatóak. Az első amit kiszúrok az a felsőm, az egyik szekrényről lóg le, így óvatosan felülök az ágyban, és megfordulok, lábaim a padlót érintik puhán, hangtalanul, mint egy macska, majd elsétálok a szekrényig. Nem zavar meztelenségem, nem szégyellem magam, de nem mondom, hogy nem igyekeznék eltakarni magam, ha véletlenül felébredne a tegnap esti partnerem.
Lassan összeszedem minden ki cuccomat, de nem merem a szobában magamra venni, félek, hogy túl hangosan tenném, így átmegyek a fürdőszobába összeszedni magam. A tükörbe nézve hajam kócosabb, mint valaha, eperszőke tincseimen még az sem segít, hogy ujjaimmal átfésülöm őket, a sminkem már felismerhetetlenségig elkenődött arcomon, de nem foglalkozom vele. Gyorsan öltözök fel, majd hideg vízzel arcot mosok, viszont mielőtt kimegyek még visszapillantok a szobába, ahol ugyanúgy alszik a férfi, ahogy otthagytam, bár szívem nincs lelépni mégis megteszem, nem láthatja meg senki, hogy vele töltöttem az éjszakát. Gyorsan lépdelek ki az ajtón, majd leszaladok a lépcsőn, de az egyik ébredőbe botlok, majdnem el is esek úgy neki ütközöm. - Minden rendben van? - pillantok rá, de persze nagyon nem úgy tűnik, mintha bármi is rendben lenne, de ezt hangosan nem mondom ki, csak várom, hogy válaszoljon. Szavakat nem kapok, csak a feje ingatását, így megfogom a karjánál, és bevezetem a konyhába, ahol kutakodni kezdek, és pont, mint nálunk, itt is találok egy doboz fájdalom csillapítót, Kipattintok egyet a bubijából, majd a srác elé tolom egy pohár vízzel. - Vedd be szépen - utasítom, ellentmondást nem tűrök, mindig is biztos tudtam lenni az ilyen helyzetekben, és gyorsan is döntöttem, míg más végiggondolta egyszer, én már cselekedtem is. Megvárom, amíg beveszi, aztán újra belé karolok, hogy a nappaliba elkísérjem a kanapéig. - És most aludj kicsit, jót fog tenni - még be is takarom, és maradnék, míg elalszik, de hangokat hallok az emeletről, és valaki túl ismerős hangon köhög, így gyorsan kiviharzok, épphogy nem csapom be magam mögött az ajtót. Meg kell vele egyszer beszélnem, de az nem ma lesz.

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Effy Stonem

Darling, my name is
Effy Stonem
• hozzászólások :
58
• kor :
25
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
student •

Vainness Hurley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vainness Hurley   Vainness Hurley Icon_minitimePént. Dec. 30, 2016 4:35 pm



Elfogadva!
you passed the test!
Kedves Vainness!
Először is muszáj megjegyeznem, nagyon szép és különleges nevet választottál, ami már úgy magában fel tudja dobni az egész karaktert. Máshogy áll hozzá az ember, ha nem a nyolcvanadik Nina vagy Chloe vagy az oldalon. És igen, engem már ezzel megvettél kilóra Very Happy
A továbbiakban sem csalódtam; szépen, választékosan és részletesen fogalmaztál, gyönyörűen elém festetted a képet, nem volt semmi akadálya annak, hogy teljesen beleássam magam a jelenetbe. Alig várom már, hogy lássam, mit alakítasz a játéktéren, szóval ígérem, nem húzom már tovább az időt a fecsegéssel.
Nem mellesleg, ha esetleg találkozunk a suli folyosóján, köszönj rám jó nagyot, néha képes vagyok elbambulni...
ps: az a hullás rész nagyon-nagyon tetszett! Very Happy
Nyomás pofit foglalni, aztán játszani!  szíív
Vissza az elejére Go down
 
Vainness Hurley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: