Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Oliver Wood Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Oliver Wood Vote_lcapOliver Wood Voting_barOliver Wood Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Oliver Wood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

díler


Oliver J. Wood

Darling, my name is
Oliver J. Wood
• hozzászólások :
13
• tartózkodási hely :
Bristol
• foglalkozás :
Diler

Oliver Wood Empty
TémanyitásTárgy: Oliver Wood   Oliver Wood Icon_minitimeKedd Jan. 03, 2017 8:41 pm


Oliver James Wood
A hatalom a legerősebb kábítószer


Oli. Mr.Wood

1972. december 9.

Bristol

Ügyvéd
Alakulóban

Bristol

Díler

Johnny Depp


       



+18

Álljon meg az aki elkezdte a droggal való foglalkozást, és annak aki már benne van beleértve magamat is. 16 évvel ezelőtt kezdődött minden. Bristol területén elkezdődött a drogárusítás, és egyre felkapottabb lett a tetoválás is. Azon gondolkoztam, hogy ilyen fiatalon buli lenne tetkót csináltatni. A szülők már nem szólnának bele, az szent igaz mivel, hogy Anyám meghalt Apám meg alkoholista, nem sűrűn beszéltem vele és nem is nagyon izgatta, hogy mi lett velem. A haverokkal állandóan lógtunk a suliból, persze mi voltunk a legmenőbb srácok az egész suliban és a bombázó lányok is folyton utánunk jöttek, aztán most itt vagyunk az utcán. Kirúgtak minket az álmaimról lemondhattam és a vágyaimról. De nem érdekelt, amikor éjnek idején az utcákon lófráltunk boltokat raboltunk, loptunk, csaltunk. Élveztük a társaságot beszélgetünk aztán elővettem, egy fecskendőt és a vállamba szúrtam majd a fehér port felszippantottam és éreztem, hogy a testemben szétáradt. Egyik éjszaka szörnyen fájt a fejem nem tudtam vele mit tenni éreztem, hogy hiányzik a drog, de inni is ittunk. Abban a pillanatban úgy éreztem, hogy mindenki elől elszeretnék bújni menekülni és nem kellene szembenéznem a problémáimmal, így is volt aztán egyre csak rákaptam a Heorin függőségre, ami valljuk be eléggé megmérgezi az emberi testet a rabja lesz, olyan mintha egy lidérces álomba kerültem volna.  Ránk jött az mivel a sulis társaimmal voltam, hogy öreg asszonyokat raboltunk ki, bolti lopás is szóba jött megtettük. Az balul sült el, mert az egyik haveromat bevitték kihallgatásra, de börtönbüntetést nem kapott, mert nem vitt el semmit sem. Már csak ketten maradtunk én és Mike. Láttuk az utcán, hogy árulnak drogot már teljesen ki voltunk készülve aznap este mind a ketten. Így hát odamentünk a csávóhoz.
- Hé! Van nálad cucc? – Kérdeztem tőle, majd odaadta mind a kettőnknek és fizettünk érte. Arrébb mentünk, hogy ki próbáltuk neme ver át kinyitottam a csomagot és megkóstoltam, majd ezt követően a haverom is. Erre rájöttünk, hogy kurvára átbaszott és a haverom Pedro, pedig ki akarta nyírni már vette is elő a stukkert. Csak a szerencsén múlott, hogy nem lőtte le. Felmentőnk az egyik háznak a tetejére ott állt előttünk a csávó.
- - Mondd meg, hogy mi ez a szar? Átvert minket…
- Héé.. Mike hagyjad őt…
Talán nem is tűnt úgy semminek Mike valójában hozzám sem ért a pasashoz, de leesett és meghalt. A rendőrség elfogta én pedig elvonó kúrára mentem, ahol soha többet nem gondoltam a cuccra, ami a hatalmába kerít. Pár héttel később kiengedtek az intézetből az iskolába visszamehettem és befejeztem a tanulmányaimat. Frissen diplomázott ügyvéd lettem. Fejembe vettem azt, hogy ügyvéd szeretnék lenni, aminek apám akart és hiába bánt velem rosszul vagy ivott mindig, azt szerettem volna tőle hallani, hogy büszke vagyok rád fiam. Igaz, hogy nehéz gyerekkort megéltem, de ma már büszkén állíthatom, hogy hivatalosan is Ügyvédként dolgozok. Sokszor járok be a munkahelyembe és van, egy asszisztensem aki remekül végzi a munkáját és hamar beleszerettem, amilyen és tudom nem csak a pénzemre hajt. Hiszen az ebédlőben is mindig  engem figyel én pedig visszanézek rá. Ő más mint a többi lány nem, egy olyan olcsó kis ribanc akit bármire rá lehet venni. Nem… ő sokkal másabb. Pár nap után beavattam minden kis titkomban a gyerekkoromtól kezdve, hogyan lettem Díler és nem félt tőlem, elvégre ő is beszállt a bizniszbe. Tetszett neki ez az úgymond „Titkos élet” senki más nem tudta rajtunk kívül. Másnap reggel elvettem feleségül. Hihetetlen, amiről már gyerekkoromba is megálmodtam ezt az egészet és most is olyan mintha, egy megvalósult álomba csöppentem volna bele. Itt áll mellettem az a nő akit mindennél jobban szeretek.



Vissza az elejére Go down

roundview diák


Cassie Ainsworth

Darling, my name is
Cassie Ainsworth
• hozzászólások :
151
• kor :
26
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Oliver Wood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oliver Wood   Oliver Wood Icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2017 11:00 am



Elfogadva!
you passed the test!
Kedves Oliver! love

Nagyon jó és élvezhető karakterlapot hoztál össze. A drog nem jó dolog és remélem nem leszel többé függő, illetve amiatt is nagyon szurkolok neked, hogy ne bukj le a dílerkedéssel. Remélem jól megvagytok az asszonykáddal és hogy ő is hamar tagja lesz az oldalunknak. omg
Kíváncsi lennék, hogy milyen egy díler élete úgy, hogy amellett még ügyvéd is. Be kell vallanom, mikor láttam a +18-as jelölést a lapod elején azt hittem valami szexuális töltetű lesz, de nem, annál sokkal jobbra sikeredett! szíív
Menj foglald le az arcod és irány játszani! cheerleader
Vissza az elejére Go down
https://skinsfrpg.hungarianforum.com
 
Oliver Wood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Activity Check
» Játékostárs kereső
» Igénylés
» Karakterbörze
» Oliver && Noel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Díler-
Ugrás: