Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Karakterbörze - Page 2 Vote_lcapKarakterbörze - Page 2 Voting_barKarakterbörze - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Karakterbörze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

roundview diák


Adrian B. Lyon

Darling, my name is
Adrian B. Lyon
• hozzászólások :
28
• kor :
25
• tartózkodási hely :
Bristol
• foglalkozás :
Ingyenélő bajkeverő

Karakterbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 1:26 pm



Csodás neved + Lyon
Újonnan érkezett testvérke

5-10 | kívülálló | Akit akarsz
Van az úgy, hogy a gazdag szülők üzleti útra mennek és hoznak valami apró ajándékot a gyereküknek is. Valami igen drágát. Igen ám, csak hogy ez általában valami ruha, vagy játék, vagy bármi más. Erre jössz te, egy ártatlan kislány és felkavarod a jól megszokott életem az egyre csak bátrabb zsibongásoddal, kíváncsiságoddal és förtelmes cukiságoddal. Nem akartam húgit; még talán egy öcsinek is jobban örültem volna, de még annak sem. Nem kell nekem kistesó, tökéletesen elvoltam egyedül is a bulikkal, a droggal és a piával... Meg az én drága Hercegnőmmel... Erre jössz te, mikor a szülők az egyik külföldi útjukról hazatérnek. Nem bírták ki... Nem bírták, hogy ne látogassanak el egy árvaházba, mint ahogy 17 évvel ezelőtt is. és gyakorlatilag azonnal beléd szerettek. Talán még reménykednek is abban, hogy elég jó hatással leszel rám, és akkor összeszedem majd magam, hogy méltó utódjuk legyek. De hát én utállak... elveszed minden szabadidőm, mikor rád kell vigyáznom, és olyan idegesítő minden tetted... még az s, ahogy lélegzel... gondolom te is tudod már, hogy ha meg akarod szerettetni magad velem, ahhoz tenned kell, mert utálom a gyerekeket... De azért elvisellek, mert... mert muszáj, és Sulli is kinyírna ha el tennélek láb alól... pedig hányszor akartalak egy dobozba csomagolva visszaküldeni oda, ahonnan jöttél...

minden más, jellem kor és a története többi része szabadon alkotható csak a megalkotó fantáziája szab határt *-* az a kép csak illusztráció, a PB sincs megkötve, olyan pofit hozol akit csak akarsz, tekintve hogy egy örökbe fogadott gyerekről van szó mindkettőnk esetében Very Happy de siess, nagyon várlak *___*
ha megjöttél, dobj meg egy péemmel <3 *-*
Vissza az elejére Go down

díler


Oliver J. Wood

Darling, my name is
Oliver J. Wood
• hozzászólások :
13
• tartózkodási hely :
Bristol
• foglalkozás :
Diler

Karakterbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Oliver J. Wood   Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 5:45 pm



Marla...
Házas

29-30 | Kívülálló/ Díler | Helena Bonham Carter
Egy igazán fontos, szerepet játszol az életemben! Amikor legelőször odakerültem, hozzátok az irodába nem tudtam, hogy ki vagy és mi, nem ismertelek, azt hittem ugyan olyan vagy, mint a többi nő, egészen mostanáig. Őszintén azt kell, hogy mondjam nagyot csalódtam benned, de jó értelemben. A véleményem nem változott, mert egy rendkívül személyiség vagy, ritka kincs számomra és féltelek elveszíteni. Igaz persze, vannak köztünk viták és a dolgaink sem, éppen úgy alakulnak, ahogy szeretnék, de mindet megoldunk, mert az embert a hibáival együtt szeretjük és én szeretlek téged. Álmaim asszonya vagy, egy nap majd szeretnék tőled gyerekeket, mert mindig egy nagy családról álmodoztam. Tudod, az életem történetét a legsötétebb titkokba is beavattalak, még sem hátráltál meg. Én is tudok mindent rólad, meg van az összhang,van bennünk közös jó persze, te árvaházban nevelkedtél anyukád él. Semmit nem tudsz csak annyit, hogy örökbe fogadtak és őket tekinted a családodnak. Ismerem bemutattál engem én pedig a legnagyobb szeretettel tudlak téged szolgálni. Mindenemet odaadnám érted. Remélem, hogy soha nem fogunk elválni, mert abba belehalnék. Még annyit mondanék, hogy voltak kisebb gondjaim a drogokkal rászoktam csúnya műveket tettem, de te ott voltál mellettem és te segítettél kihozni ebből a helyzetből, amiért igazán hálás vagyok neked. Együtt dolgozunk s támogatjuk egymást. Bízok abban,hogy a házasságunk mielőbb helyre fog jönni!

PB-hez ragaszkodnék, mert van giffünk és képünk. A történethez nem muszáj csak legyek benne, mert a férjed vagyok. A többit rád bízom, vagy esetleg PM-ben megbeszélhetjük a dolgainkat! Minden esete legyél kreatív és nyugodtan hozhatod Helena formáját az írás rád van bízva! Nagyon várlak! love cheerleader
Vissza az elejére Go down

roundview diák


Kwon Hyunwoo

Darling, my name is
Kwon Hyunwoo
• hozzászólások :
31
• kor :
24
• tartózkodási hely :
Bristol
• foglalkozás :
Diák

Karakterbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2017 6:30 pm



Szabadon Választható
my heart <3

18-20| roundview diák | Jackson Wang
Még csak pár hónapja ismerlek, pontosabban azóta, hogy Angliába, és ebbe a cukker városba költöztem a családommal. Ha egy sablonos tinifilmet vennénk alapul, a te szereped biztosan a "rossz fiú" lenne. Mert hát az is vagy. A népszerűség nem érdekel, szarsz bele mindenbe. Beszólsz a tanároknak az órán, mindent elkövetsz azért, hogy magadra haragítsd az igazgatót, és az egész világot. A verekedés sem áll távol tőled, de sose kezdesz nálad kisebbekkel. Kivéve akkor, ha az a valaki egy köcsög a te szemedben.
Ha nem szeretnél még végzős lenni, de én ragaszkodom ahhoz, hogy idősebb legyél nálam - én másodikos vagyok -, lehetne az, hogy megbuktál. Nem azért, mert hülye vagy, hanem mert nem érdekel a tanulás, chh.
Bénaságomnak köszönhetően még nem igazán találtam ki, hogy mi ketten hogy akadjunk egymásba o-o Nem túl kreatív módon az ugrott be elsőre, hogy megmenthetnél valakiktől >< Deee ha beregisztrálsz ezt meg tudjuk beszélni, ötletelhetünk együtt! *-*

// A név szabadon választható, lehet angol is, nem muszáj ázsiainak lennie. A Pb szeretném ha Jackson maradna, a közös gifek és képek miatt.  love Az előéleted, családod, jellemed többi része is a fantáziádra van bízva.  nyufi Annyit még hozzátennék, hogy nem tudsz arról mivel keresem a pénzem o-o (push the drama button). Remélem valaki megalkotja ezt a nyünyürkét.  love2




ELKELT *-*


A hozzászólást Kwon Hyunwoo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 05, 2017 9:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

díler


Jaxen D. Ford

Darling, my name is
Jaxen D. Ford
• hozzászólások :
10
• kor :
27

Karakterbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2017 12:16 am



Karakter Teljes Neve
mint egy kistesó

16-19 | civil/ Roundview tanulói | Ham Seungjin
Hm, hol is kezdjem? Te vagy a világ egyik legcukibb kölyke. Olykor kissé hiperaktív és túlzottan is kíváncsi, de nálad rendesebbel és aranyosabbal ritkán találkozni. Segítőkész vagy, csak azért képes vagy mindenbe beleütni az orrod, mert nem vagy képes megülni a fenekeden, míg nem segítettél a környezetedben lévőknek. Az ikremmel a bátyádnál lakunk egy jó ideje, téged viszont még nem olyan régóta ismerünk és, hadd ne mondjam, hogy az első találkozásnál mennyire meglepett a köztünk lévő hasonlóság. Mintha csak magunkat láttam volna fiatalabb kiadásba...
Kicsit sajnálom, hogy még csak most szereztem tudomást rólad, ahogy azt is, hogy három bűnözővel kerültél össze.
Na és akkor itt válik ketté a történet, mert a esetben: megmaradsz cuki kölyöknek aki megpróbál minket a jó útra vinni -szép kis próbálkozás Rolling Eyes- vagy b esetben: sajnálatos módon mi rángatunk át a sötét oldalra és te is bekerülsz a kis díler bandánkba.
A döntés rajtad áll így a nagyjából a karakter jelleme is, hiszen ha a b ötlet mellett döntesz, akkor nyugodtan változhat a jellem is. A lényeg, hogy gyere hamar öcskös <3 A többit meg majd megbeszéljük, ha már itt vagy :3

Hipergyorsasággal kelt el *-*
Vissza az elejére Go down




Darling, my name is
Ajánlott tartalom

Karakterbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterbörze
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Kellékek-
Ugrás: