Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat
Latest topics
Two Laytons and a Blackbourne ~ avagy a cicaharc
------------------------------
by Jesse A. Blackbourne
Today at 3:32 pm

Elkészültem!
by Moon Sang Hyuk
Today at 3:32 pm

Sorin & Jaxen
by Sorin N. Layton
Yesterday at 11:05 pm

Jeremy & Sorin ~ Please save me
by Sorin N. Layton
Yesterday at 5:24 pm

Játékostárs kereső
by Violet Brunet
Hétf. Feb. 20, 2017 8:09 pm

Avatárfoglaló
by Violet Brunet
Hétf. Feb. 20, 2017 7:39 pm

Violet Brunet
by Noel Jude Maddox
Hétf. Feb. 20, 2017 6:10 pm

Vic & Remy
by Jeremy Bureau
Pént. Feb. 17, 2017 9:20 pm

Karakterbörze
by Oliver J. Wood
Pént. Feb. 17, 2017 5:45 pm

Top posters

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.

Share | 

Karakterbörze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

díler

Darling, my name is

TémanyitásTéma: Victoria Fournier   Hétf. Feb. 13, 2017 11:10 pm

Ethan Willknson
Ex barát!

29-30 | Kivülálló | Ed Westwick
Önző, beképzelt vagy. Magadon kívül nem nagyon érdekel más senki. Te voltál az első pasi az életemben és azt hisze, hogy egyben a legutolsó. Amikor bemutattalak a családomnak nagyon megszerettek téged, engem pedig levegőnek néztek. Egy üzletet vezetsz, amiből igen jól meg gazdagodtál, de én nem a pénzedért szerettelek, hanem amilyen vagyok. Ez, mára már sajnos megváltozott köztünk a viszony, úgy értem bántottál testileg- lelkileg ami, nagyon megviselt. Otthon nap mint nap el kellett viselnem téged rémálmaim voltak esténként, de a szüleim nem engedték, hogy kidobjalak, mivel csak is kizárólagos esetben a pénzedért szeretnek. Másnap reggelinél pedig szakítottam veled. Bristolba menekültem, te pedig valamilyen oknál fogva utánam jöttél, de nem tudod hol vagyok, így kutatsz utánam. Nem tudom mit akarsz tőlem, de azt az egyet tudom, hogy a régi sérelmeket nem tudod már helyre hozni hiába is próbálkozol.  

A PB-hez nem ragaszkodom, de azért dobj majd meg egy PM-mel, hogy megtudjuk beszélni! A karaktert tetszésed szerint hozhatod, csak amit leírtam az maradjon meg benne!! Ha valamit még szeretnél a kapcsolatban kérdezni nyugodtan zargass PM-mel! Még, annyit legyél kreatív, jó fantáziád és kiváncsi vagyok mi lesz Vickyvel és Ethannel a többi majd kiderül a játékban! Várlak!!!  omg  cheerleader
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

roundview diák

Darling, my name is
• kor :
18
• foglalkozás :
Ingyenélő bajkeverő

TémanyitásTéma: Re: Karakterbörze   Pént. Feb. 17, 2017 1:26 pm

Csodás neved + Lyon
Újonnan érkezett testvérke

5-10 | kívülálló | Akit akarsz
Van az úgy, hogy a gazdag szülők üzleti útra mennek és hoznak valami apró ajándékot a gyereküknek is. Valami igen drágát. Igen ám, csak hogy ez általában valami ruha, vagy játék, vagy bármi más. Erre jössz te, egy ártatlan kislány és felkavarod a jól megszokott életem az egyre csak bátrabb zsibongásoddal, kíváncsiságoddal és förtelmes cukiságoddal. Nem akartam húgit; még talán egy öcsinek is jobban örültem volna, de még annak sem. Nem kell nekem kistesó, tökéletesen elvoltam egyedül is a bulikkal, a droggal és a piával... Meg az én drága Hercegnőmmel... Erre jössz te, mikor a szülők az egyik külföldi útjukról hazatérnek. Nem bírták ki... Nem bírták, hogy ne látogassanak el egy árvaházba, mint ahogy 17 évvel ezelőtt is. és gyakorlatilag azonnal beléd szerettek. Talán még reménykednek is abban, hogy elég jó hatással leszel rám, és akkor összeszedem majd magam, hogy méltó utódjuk legyek. De hát én utállak... elveszed minden szabadidőm, mikor rád kell vigyáznom, és olyan idegesítő minden tetted... még az s, ahogy lélegzel... gondolom te is tudod már, hogy ha meg akarod szerettetni magad velem, ahhoz tenned kell, mert utálom a gyerekeket... De azért elvisellek, mert... mert muszáj, és Sulli is kinyírna ha el tennélek láb alól... pedig hányszor akartalak egy dobozba csomagolva visszaküldeni oda, ahonnan jöttél...

minden más, jellem kor és a története többi része szabadon alkotható csak a megalkotó fantáziája szab határt *-* az a kép csak illusztráció, a PB sincs megkötve, olyan pofit hozol akit csak akarsz, tekintve hogy egy örökbe fogadott gyerekről van szó mindkettőnk esetében Very Happy de siess, nagyon várlak *___*
ha megjöttél, dobj meg egy péemmel <3 *-*

We are punished by our sins, not for them.
Felhasználó profiljának megtekintése Online

díler

Darling, my name is
• foglalkozás :
Diler

TémanyitásTéma: Oliver J. Wood   Pént. Feb. 17, 2017 5:45 pm

Marla...
Házas

29-30 | Kívülálló/ Díler | Helena Bonham Carter
Egy igazán fontos, szerepet játszol az életemben! Amikor legelőször odakerültem, hozzátok az irodába nem tudtam, hogy ki vagy és mi, nem ismertelek, azt hittem ugyan olyan vagy, mint a többi nő, egészen mostanáig. Őszintén azt kell, hogy mondjam nagyot csalódtam benned, de jó értelemben. A véleményem nem változott, mert egy rendkívül személyiség vagy, ritka kincs számomra és féltelek elveszíteni. Igaz persze, vannak köztünk viták és a dolgaink sem, éppen úgy alakulnak, ahogy szeretnék, de mindet megoldunk, mert az embert a hibáival együtt szeretjük és én szeretlek téged. Álmaim asszonya vagy, egy nap majd szeretnék tőled gyerekeket, mert mindig egy nagy családról álmodoztam. Tudod, az életem történetét a legsötétebb titkokba is beavattalak, még sem hátráltál meg. Én is tudok mindent rólad, meg van az összhang,van bennünk közös jó persze, te árvaházban nevelkedtél anyukád él. Semmit nem tudsz csak annyit, hogy örökbe fogadtak és őket tekinted a családodnak. Ismerem bemutattál engem én pedig a legnagyobb szeretettel tudlak téged szolgálni. Mindenemet odaadnám érted. Remélem, hogy soha nem fogunk elválni, mert abba belehalnék. Még annyit mondanék, hogy voltak kisebb gondjaim a drogokkal rászoktam csúnya műveket tettem, de te ott voltál mellettem és te segítettél kihozni ebből a helyzetből, amiért igazán hálás vagyok neked. Együtt dolgozunk s támogatjuk egymást. Bízok abban,hogy a házasságunk mielőbb helyre fog jönni!

PB-hez ragaszkodnék, mert van giffünk és képünk. A történethez nem muszáj csak legyek benne, mert a férjed vagyok. A többit rád bízom, vagy esetleg PM-ben megbeszélhetjük a dolgainkat! Minden esete legyél kreatív és nyugodtan hozhatod Helena formáját az írás rád van bízva! Nagyon várlak! love cheerleader
Felhasználó profiljának megtekintése

Darling, my name is
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Karakterbörze   

Karakterbörze
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2