Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Hazel Megan Ray Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Hazel Megan Ray Vote_lcapHazel Megan Ray Voting_barHazel Megan Ray Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Hazel Megan Ray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

badminton diák


Hazel Megan Ray

Darling, my name is
Hazel Megan Ray
• hozzászólások :
82
• kor :
25
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
diák •

Hazel Megan Ray Empty
TémanyitásTárgy: Hazel Megan Ray   Hazel Megan Ray Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 3:32 pm


Hazel Megan Ray
best way not to get your heart broken is to pretend you don't have one

Becenév
Hazel vagyok, szóval ne becézz.
Születési hely, idő
1998. július 8.
Foglalkozás
diák, Badminton
Családi állapot
szingli
Kapcsolat a családdal
Testvérem nincs, apa pár évvel ezelőtt elhunyt, míg jelenleg az édesanyámmal élek, aki elvileg hihetetlenül hasonlít rám. Külsőre minden bizonnyal, de belsőre egyáltalán nem. Régebben a saját képére akart formálni, de mára már felhagyott ezzel, s hagyja élni a saját életem. Nem szól bele semmibe és azt teszek felőle, amit csak akarok. Eléldegélünk egymás mellett, legtöbbször nem is váltunk napokig egy értelmes szót sem a másikkal, de ez nem jelent semmit.
Play by
Indiana Evans
Csoport
Badminton diáklányainak a seregét jöttem erősíteni
B. ◆ 4 év ◆ Cassie
Életem története
H – hajthatatlan. Ha én valamit elhatározok, annak úgy kell lennie és punktum. Nincs változtatás, nincs könyörgés, ha megpróbálod megmásítani a terveim, akkor halál fia vagy. Lehet azt mondom neked, hogy holnap kirabolom a körzeti bankot, de ha tényleg ezt mondom, akkor az így is lesz.

A – aggályos. Vannak aggályaim a dolgok felől. Sokszor van az, hogy valaki mutat vagy mond nekem valamit, ami nekik bevált, de nem próbálom ki, mert fenntartásaim vannak.

Z – zokni. Furcsa lenne, ha azt mondom, hogy a zoknit semmihez sem veszem le? Na jó fürdéshez igen, de annyi. Sokszor még szex közben is magamon hagyom. Utálom a kislábujjam formáját és egyszerűen sokkot kapok minden egyes alkalommal, amikor megpillantom.

E – energetikus. Régebben képes voltam lefutni a fél maratont és rengeteget edzettem. Mára ez abbamaradt és fel is szedtem jó pár kilót, de annyira nem izgat a dolog. Ez az energia a személyiségemre is igaz, mivel nincs olyan nap, hogy én nem pörögnék.

L – lányiskola. Igen, valóban egy lányiskolában tengetem a mindennapjaim. Már kezd elegem lenni az egyenruhából és a sok nyávogásból, és hogy egy fiú sincs az épületben, de annál több férfi tanárunk van. Ami pedig az irodalom tanáromat illeti…

M – mérgező. Egyszer azt mondta egy barátnőm, ha valaki belém szeret, akkor az hatalmasat fog koppanni, mert egyáltalán nem olyan vagyok, amilyennek elképzeltek és általában töröm-zúzom a srácok szívét. Ezért vagyok most annyira megijedve, hiszen az Ő szívét nem tudnám összetörni és eldobni, magam mellett akarom tartani, szinte már kétségbeesetten.

E – elefánt. Kiskoromban odavoltam a nagy ormányos állatokért, s elhatároztam, ha felnövök, akkor lesz egy elefántom. Apa nagyon kinevetett és anya is. Egy napig sírtam, aztán megígérték majd vesznek nekem egyet. Pfff mennyi baromság!

G – gomba. Allergiás vagyok a gombára egészen kiskoromtól. Anya azt mondta, hogy mikor először adott nekem jóízűen rágcsáltam, majd egyszer csak felfújódtam és nem kaptam levegőt. A karomon kiütések jelentek meg és nagyon megijedt, s rögtön el is vitt a kórházba. Azóta nem ettem gombát, már nem is emlékszem, hogy milyen az íze, de sokan szidják, így nem érdekel, hogy miről maradok le.

A – ambíciózus. Már a fentiekben leírt dolgokról rá lehetett jönni erre az egyszerű, ám nagyszerű tulajdonságomra. Miért is ragoznám tovább? Ha megismersz, akkor úgyis rájössz.

N – narancs. Utálom a narancsot, már a szagától ki lehetne kergetni a világból. Nem is értem, mikor azt mondják az emberek, hogy milyen finom. Én egyszerűen nem tudom megenni. Elhiszem, hogy egészséges meg minden, de nem nekem való.

R – Robert. Így hívták apát, aki tíz éve halt meg. Volt valami örökletes betegsége, aminek mindig elfelejtem a nevét, mert olyan bonyolult. Havonta járok ellenőrzésre, mivel anya fél, hogy rajtam is előjönnek a tünetei, mert akkor bizony nekem végem, de én nem félek ettől. Minden úgy lesz, ahogy lennie kell.

A – allergia. Mint már említettem allergiás vagyok a gombára, de ez bár ilyen egyszerű lenne. Minden este beveszek valami kék gyógyszert, mert a gomba mellett a legtöbb növény ugyanezt a reakciót váltja ki belőlem. Ez az oka annak, hogy anya minden gazt eltüntetett a házból és nem kertészkedik többé, pedig állítása szerint nagyon kikapcsolta a dolog.

Y – youtube. Egyszer szeretnék majd létrehozni magamnak egy YouTube csatornát, ám ez még várat magára egy kicsit, nem ez az elsődleges dolog, amivel jelenleg foglalkozni szeretnék.


Vissza az elejére Go down

badminton tanár


Kellin J. Holloway

Darling, my name is
Kellin J. Holloway
• hozzászólások :
156
• kor :
31
• tartózkodási hely :
△ Bristol
• foglalkozás :
△ Tanár, CTT alapító

Hazel Megan Ray Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hazel Megan Ray   Hazel Megan Ray Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 4:00 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Szia Hazel! Very Happy
Már nagyon vártam az érkezésedet, és bevallom a karakterlapod visszaadta azt a személyt, akire eddig vágytam. Vagyis vártam.
Kíváncsi leszek milyen kapcsolatunk lesz, és hogy miként remekelsz majd az irodalomórákon. Úgy vélem igen érdekes lesz a kapcsolatunk, menőség lesz majd fuvarozni a kocsimba, bár odáig el kell jutni. Gondoltál már arra mi lesz, ha megtudják? Nos...
Menj inkább foglalózni, utána gyere játssz velem. :3
Vissza az elejére Go down
 
Hazel Megan Ray
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» relationships of hazel •
» Hazel&Kala&Vexare - pénteki mókázások

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Badminton diák-
Ugrás: