Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Sorin Noah Layton Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Sorin Noah Layton Vote_lcapSorin Noah Layton Voting_barSorin Noah Layton Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Sorin Noah Layton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Sorin N. Layton

Darling, my name is
Sorin N. Layton
• hozzászólások :
9
• kor :
23
• tartózkodási hely :
Bristol

Sorin Noah Layton Empty
TémanyitásTárgy: Sorin Noah Layton   Sorin Noah Layton Icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2017 10:13 pm


Sorin Noah Layton
Following the light that pulled me, I’m in a maze
There, I discovered another passage


Sorin, Rin, So, Noah

2001. 01. 01.

Bristol

Diák, boxzsák
Kapcsolatban a két kezével

Bristol

Roundview diákjai

Lee Min Hyung


       


Sokszor feltettem már magamnak a kérdést: miért én? Miért nekem kell elszenvednem mindazt, amit a bátyámnak kellene? Egyszerűbb a kisebbet, gyengébbet és azt bántani, aki itt van és nem azt, aki meg tudja védeni magát, csupán az isten tudja, hogy hol a francban van. Utálom a bátyámat, amiért lelépett nem tudom mennyi fonttal, csak egy biztos: az én testi épségem bánja az egészet. Már egy éve szenvedek a bandatagok kezeitől, és azt csodálom, hogy egyáltalán még élek. Hiába vernek félholtra… nem értik meg, hogy nem tudom hol van a bátyám, és miért lépett le, meg nem tudok vele kapcsolatba lépni. De mintha a falnak beszélnék, és néha tényleg annak is beszélek, mikor az egyik idióta annak nyomja a fejemet.
Mint most… A különbség, hogy a sárba nyomja, mert épp a szakadó esőben kellett elrángatni az erdőbe megverni a szerencsétlen kölyköt. Más azt se tudtam eldönteni, hogy annak az ízét, vagy a véremét érzem a számban, esetleg a kettő furcsa keverékét. Nyögni se volt erőm, de legalább a két tonnás barom állat leszállt rólam. Próbáltam felkelni, de egy erős rúgás miatt visszakerültem a földre, pár métert arrébb gurulva tőlük. Hallottam még a röhögésüket, és a fenyegetésüket, de nem törődtem velük. Örültem, hogy végre elmentek, és talán lesz annyi erőm, hogy hazamásszak. Aztán megint magyarázkodhatok anyámnak, hogy miért nézek ki úgy, mint aki most jött egy boxmeccsről. Mert kb onnan megyek haza, csak ring nincs és én voltam a zsák, akit megállás nélkül püföltek. Muszáj lesz megtanulnom megvédenem magam, vagy kitalálnom hogyan tudom visszaadni azt a pénzt, amivel a bátyám meglépett, de félő, hogy életem végéig törleszthetem. Vagy a leglehetetlenebb, hogy megkeresem a bátyámat. Nem is tudom hirtelen, hogy melyik opció az, amelyik kedvezőbb lenne számomra. Talán az, ha inkább hagynám, hogy a bandavezér fejbe lőjön és ezzel minden gondom elszállna. Mert igen, kaptam választási lehetőséget, de ahhoz egyáltalán nem akarok asszisztálni, amit ők végeznek. Viszont még nem nyírtak ki, amit csodálok, mert sok olyan filmet láttam már, aminek az lett a vége, hogy az illetőt megölték, amiért nem csatlakozott hozzájuk. Érdekes szereplő vagyok ebben a kis játszmában, csupán egyet felejtett el megkérdezni a rendezője: hogy vállalom-e? Mert nyilván nem, hisz ez nem mű verekedés, és nem mű vér folyik végig a számon, hogy beszínezze a sarat. Nem… a sajátomat ízlelem, és elárulom mindenkinek, hogy nem egy kellemes érzés. Nem hiszitek el? Szívesen szólok a bandatagoknak, hogy látogassanak meg titeket is, és mutassák már meg, hogy mennyire szép is a falon húzódó repedések tömkelege, hogy aztán a  véretekkel díszítsék ki. Mégse szeretnétek? Mindjárt gondoltam!

Vissza az elejére Go down

roundview diák


Effy Stonem

Darling, my name is
Effy Stonem
• hozzászólások :
58
• kor :
25
• tartózkodási hely :
bristol •
• foglalkozás :
student •

Sorin Noah Layton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorin Noah Layton   Sorin Noah Layton Icon_minitimePént. Jan. 06, 2017 9:20 pm



Elfogadva!
you passed the test!
Kedves Sorin!
Jesszusmáriagyerele, te aztán tudod, hogy kell egy szomorú-mérges Effy-t létrehozni egy lapolvasásnyi idő alatt! Surprised
Alaposan felkavartak az olvasottak. Egy gyereket bántani, ilyen cuki pofival, olyan dologért, amiről nem is tehet? És még azt hinné az ember, hogy maradt azért valami, amit az ezekhez hasonló bandatagok még képesek tiszteletben tartani... Bár meg kell hagyni, nem viseled rosszul, lelkileg biztos nem. Megedzettek belülről, már csak külsőleg hiányzik egy kis erő, hogy ne aludjanak olyan jól azok a seggfejek. Adjak kölcsön tűsarkút? ő.ő
Egyébként meg naagyon kíváncsi lennék a bátyád szemszögére, valami morzsára, hogy miért varrt ekkora felelősséget a nyakadba, mikor valószínűleg jól sejthette, mi lesz, ha lelép. Szóval annak reményében engedlek most tovább, hogy ő is megjelenik a láthatáron.
Nyomás foglalózni és játszani!  bounce
Vissza az elejére Go down
 
Sorin Noah Layton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noah Benton
» Kian Dwight Layton
» Sorin & Jaxen
» Sorin & Jesse
» Jeremy & Sorin ~ Please save me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: