Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Oliver & Mona Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Oliver & Mona Vote_lcapOliver & Mona Voting_barOliver & Mona Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Oliver & Mona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

díler


Oliver J. Wood

Darling, my name is
Oliver J. Wood
• hozzászólások :
13
• tartózkodási hely :
Bristol
• foglalkozás :
Diler

Oliver & Mona Empty
TémanyitásTárgy: Oliver & Mona   Oliver & Mona Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 9:58 pm


Oliver & Mona
Hello Mona!
Sétálgattam az utcán, mert ugye ott volt most feladatunk. Mindenkinek máshol, vannak kiosztva a feladatok, de persze nem párokba. Bellával távol lenni őszintén bevallom hiányzik jobban mint bármikor. Járkálgattam, de eszem ágában se volt elhagyni a helyemet. Bármikor- bárki jöhet, viszont annak nagyon örülök, hogy egy csomóan hozzám jönne és hallanak jó, dolgokat. Hozzám bárki bármilyen bizalommal fordulhat, azonban azt is csak óvatosan, mert kitudja milyen ember a maga módján. Lehetséges, hogy előtted vagy is a szemedben, egy remek embernek bizonyul meg és a legutolsó pillanatban amikor nem vagy már ott kibeszél valamelyik köcsöggel aki tovább adja másnak és ez így terjed, mint egy novella szájról szájra. Pusztán csak azért mert tudom, hogy féltékenyek. Sikerült, már eladni több drogot, de csak óvatosba. Árulunk angyalport ami szintén veszélyes, persze ez most jött ez az árú szóval még senki nem próbálta, de persze hallucigén közé tudom felsorolni a másik amfetamin ami erős serkentőszeréről híres és a mariuhánát, már bizonyára mindenki ismeri igaz, csak az aki hozzáfért ehhez a szerhez. Szóval ott sétálgattam, már nagyon fáztam hideg is volt nem éppen a legkellemesebb időjárásról beszélünk. Végre jött, egy lány és odamentem hozzá.
- Szia! e haragudj ha szabd megkérdeznem szeretnél drogot venni? Ajánlani is tudok természetesen, most nem ég jött egy új árunk azokból is fel tudok, neked kínálni párat ha szeretnéd. Persze van party drogunk is. - Mosolyodtam el a bájos lánykára. Az ilyen diákokat jól felismerem akik szeretnének drogot venni, hogy egy kicsit jól érezzék magukat és csináljanak, egy erezd el a hajad bulit. Tudom, mert én is voltam fiatal néha vissza tekintek, azokra a régi szép időkre mikor még, együtt volt a csapat. Azóta nem kerestük egymást. Viszont most, egy új korszak nyílt meg előttem lehet, hogy túl hamar elkapkodtam? Mindegy már ezen rágódni, ami megtörtént megtörtént nem lehet ár ezen változtatni sajnos. Ez van, amíg a mostan fiatalok élvezik az életet hát tegyék. Mert még bőven ráérnek.
szavak:Számold meg Very Happy ###; zene: nyuff; megjegyzés: Remélm tetszik a kezdő, mert béna vagyok benne Sad omg nyuff;
♥️ ♥️
Vissza az elejére Go down

badminton diák


Mona Barthel

Darling, my name is
Mona Barthel
• hozzászólások :
4
• kor :
25
• tartózkodási hely :
Bristol
• foglalkozás :
diák

Oliver & Mona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oliver & Mona   Oliver & Mona Icon_minitimeVas. Ápr. 09, 2017 3:44 pm


Oliver & Mona


Alison egyszerre volt a megmentőm és az életem megkeserítője. Az viszont tény, hogy egy másik embert faragott belőlem. Olyasmiket csináltam vele együtt, amit korábban soha és nélküle nem is tettem volna bizonyosan. Valahol hálás lehetek neki. Azért mindenképpen, hogy felnyitotta a szememet arra, mire is vagyok képes. Hogy mi lehetek, ha merek. És tudom, hogy gonoszság ilyet még csak gondolni is, de a legjobbkor tűnt el. Így lett teljes a kiteljesedésem. Mondhatni a pozíciója most már a miénk. Az enyém és az egyetlen tényleg igaz barátnőmé, Hannáé.
Eszem ágában sincs visszatérni a stréberek szürke, visszafogott életéhez, ezért is tartok ma este is egy buliba. Első alkalommal emlékszem, még feszengtem Alison mellett, az első lerészegedésem is alighanem több volt, mint nevetséges, mára már azonban megtanultam önfeledten jól érezni magam.
Kivételesen nem Hannánál nyitottuk az estét, mivel ő még a vőlegényével találkozott a buli előtt és így elméletileg csak a megbeszélt, szokásos szórakozóhelyen futunk össze, de nincs bennem félsz, ahogy tökéletesen belőtt hajjal, sminkben, csinos partiruhában és magassarkúban, magabiztosan vágok át egy sötétebb útszakaszon a diszkó felé, mikor egy férfi szólít meg. Régen biztosan bepánikoltam volna egy ilyen helyzettől, de nem most. Egy díler az. Mindennapos ezen a környéken. Némelyik, mint ez is, elég óvatlan, de a tinédzserektől nem szoktak félni csak úgy leszólítani. Ő sem. Középkorú férfi, de a kora és a foglalkozása ellenére egészen ápoltnak, jóképűnek hat így elsőre. Nem hiszem, hogy találkoztunk már korábban, de ez nem ijeszt meg.
-
Hello! Valami hagyományos cuccod van esetleg? Fű, speed, eki vagy ilyesmi? - kérdezek vissza lazán. Emlékszem, az első alkalommal nagyon paráztam, mikor kipróbáltam valami ilyesmit, pláne, mikor Alison velem vetette meg. Ma már tudom, biztos, hogy élvezte a vergődésemet, ezért csinálta mindezt. De ez már a múlt. Egy díler már nem ijeszt meg, hiszen tudom, mit várhatok és kellő körültekintéssel tudok eljárni, úgy hiszem.
• •
Vissza az elejére Go down
 
Oliver & Mona
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mona && Chaos
» Oliver & Lennon
» csere itt-ott || oliver && naya
» Oliver Wood
» Activity Check

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Bristol :: Belváros-
Ugrás: