Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Eden Hopeton North Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Eden Hopeton North Vote_lcapEden Hopeton North Voting_barEden Hopeton North Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Eden Hopeton North

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

roundview diák


Eden H. North

Darling, my name is
Eden H. North
• hozzászólások :
14
• kor :
26
• tartózkodási hely :
Here and there
• foglalkozás :
Diák

Eden Hopeton North Empty
TémanyitásTárgy: Eden Hopeton North   Eden Hopeton North Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 6:15 pm

Figyelem! Erős témájú olvasmány, de remélem nem üti ki a biztosítékot. ^^"


Eden Hopeton North
Minden napot úgy kell megélni, mintha az lenne az utolsó!

Becenév
Den, Hope
Születési hely, idő
London, 1997. 10. 15.
Foglalkozás
Diák (Roundview)
Családi állapot
Bonyolult
Kapcsolat a családdal
Abszolúte tökéletes lenne… ha érdekelne a családom. Anyám elhunyt, mikor megszülte az öcsémet, és ez már vagy 16 éve történt. Apám magába zuhant, de rá pár évre egy nő kiszedte a gödörből, és most már idilli család is lehetnénk, ha nem lennék olyan, amilyen. Mivel édesanyámat elvesztettem 2 éves koromban, a vele való kapcsolatom nem létező. Azt tudom, hogy néha, mikor képeket nézek róla, megejtek egy könnycseppet, hiszen őt sose fogja pótolni a mostohaanyám. Érzem az űrt a lelkemben, és ezt elég érdekes módszerekkel próbálom betapasztani.
Ha már mostohaanya, akkor vegyük őt következőnek. Egyébként is a hölgyeké az elsőbbség, nem? Szóval ő, mikor betoppant az életembe, 6 éves voltam. Eleinte még kedveltem, mert betöltötte a szerepet, amit egy családanyának kell, de ahogyan cseperedtem, rájöttem, hogy egy számító lotyó, és csak kihasználja az apámat. Így aztán a kapcsolatunk egyre jobban megromlott, van, mikor szépen elsétálunk egymás mellett, mintha idegenek lennénk egymásnak.
Térjünk át a családfőre, az apámra. Őt is bírtam egy esetig. 10 lehettem, mikor hazaértem a suliból, és beérve a konyhába azt láttam, hogy a nőcikéjét keféli a konyhaasztalon. Ordítva zavart fel a szobámba, és alighogy felértem, rám törte az ajtót. Megütött, az ágyra estem, ő kanos volt, én védtelen, a többit pedig kitalálhatjátok. Aznap jöttem rá, hogy többet nem számíthatok apámra sem, magam maradtam az Öcsémmel. Elhidegültem a fatertól is, noha vele még néha beszélek, de alig pár szót.
Végezetül az Öcsém maradt hátra. A vele való kapcsolatom se mondható idilli testvérinek, de imádom függetlenül attól, hogy néha a pokolba kívánom. 2 év van közöttünk, ölni tudnék érte, mert ő az egyetlen a családomból, akire számíthatok. Együtt piálunk, beszívunk, bulizunk. Védem, mint a legféltettebb tárgyamat.
Play by
Thomas Brodie-Sangster
Csoport
Roundview diákjai
Vuff ^^ ◆ Van pár év ◆ Lesz majd *_*
Életem története
Rettenetesen fáj a fejem, és olyan szinten másnapos vagyok, hogy az elmondhatatlan. Donnie nem ért rá tegnap, így fogtam az Öcsémet, és elcipeltem piálni. Rendesen felöntöttünk a garatra, s most a vekker zaja tízszeres hangerővel ostromolja a dobhártyáimat. Morgolódva fordultam oda, és csaptam rá, hogy hallgasson el, majd visszafordultam, és visszaöleltem magamhoz a testet, amelyik mellettem volt. Félig már ébren vagyok, kezem le is siklott a másikon, s oldalán állapodott meg. Érdekes, hogy már a puszta illatból, s a boxeralsó anyagából meg tudom állapítani, hogy kit is ölelek magamhoz: az Öcsémet. Nem, senki ne értse félre, az életemre esküszöm, hogy semmi illegális nincs közöttünk. Ez alatt azt értem, hogy nem fertőzünk vért, de ha kell még jobban pontosítok: nem szoktunk szexelni. Az ok, amiért egy szál boxeralsóban vagyunk, és együtt alszunk úgy, mint egy pár, nem más, mint az, hogy féltem őt. Részegen és beszívva jöttünk haza, s apa nem tudja, hogy az Öcsém is velem volt. Így, mikor hajnalban betoppantunk, nem engedtem, hogy a szobájába menjen, mert tudtam, hogyha az a barom rányit, és meglátja védtelen állapotban, tuti vele is megteszi azt, amit velem tett. Kisebb-nagyobb sikerrel jutottunk be az én szobámba, és zártam magunkra az ajtót, hogy lefeküdhessünk aludni. Az ölelés pedig csak azért, hogy még biztonságosabb helyzetben tudhassam, és úgy is megérzem, hogy ki akarná rángatni a kezeim közül.
Ám az együttalvást nem csak a vekker, hanem a telefonom csörgése is megzavarta. Kénytelen voltam elengedni az Öcsémet, felkelni, és kikotorni a nadrágomból a mobilomat. Donnie hívott, és a hangjából ítélve elég fontos lehetett, hogy mihamarabb találkozzunk. Sok ígérgetés után nyomtam ki a kütyüt, és vágtam magam hanyatt a padlón. Mérgemben ordítani tudtam volna, de nem akartam felverni az álomszuszékot. Még úgy tíz percig feküdtem a padlón, végül csak rávettem magam arra, hogy elinduljak készülődni. Bűzlök a piától, meg a fűtől, így mégsem találkozhatok a legjobb barátommal, nem igaz? Ledobtam magamról az utolsó textilt, és kimásztam a fürdőbe. Egy jó hosszú zuhany felfrissít, megtisztít és legalább fel is ébreszt. A készülődésem alatt a hétalvó is felébredt, és soha nem látott fejjel ült fel az ágyon. Akarva-akaratlanul is vigyorogtam rajta, aminek örömére egy párnát kaptam a képembe. Sokszor vittem már el bulizni, piálni, de ennyire még nem csapattam szét szerencsétlen kölköt. Ennek is el kellett jönni, és amennyire megvannak a dolgok, élvezte is. Még láttam smárolni is egy csajjal, vagy srác volt? Az már képszakadásos rész. Felöltöztem, váltottam néhány szót az Öcsémmel, és a lelkére kötöttem, hogy erről apa előtt kussoljon. Tudom, hogy nem mondaná meg, mert a saját testi és lelki épségét is kockáztatná vele, de jobb nyomatékosítani a dolgot. Pacsiztam vele, aztán leléptem, mert Donnie már vár, és percek kérdése, hogy mikor hív fel megint.


Vissza az elejére Go down

badminton tanár


Kellin J. Holloway

Darling, my name is
Kellin J. Holloway
• hozzászólások :
156
• kor :
31
• tartózkodási hely :
△ Bristol
• foglalkozás :
△ Tanár, CTT alapító

Eden Hopeton North Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eden Hopeton North   Eden Hopeton North Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 6:44 pm

Gratulálunk, elfogadva!
Szia Eden!

Szörnyű, hogy a modern világban még mindig előfordulnak ilyen történések. Nem szeretem, ha valamelyik fél kihasználja a gyermekét, ezért tökéletesen megértem, amiért nem szívleled az apád. :/
Remélem azért találsz magadnak valami vigaszt, egy állandó félt, aki boldoggá tud tenni. Smile
Menj foglalózni, és fuss össze mindenkivel a játéktéren.
Vissza az elejére Go down
 
Eden Hopeton North
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» North Star
» Hades x Eden
» Eden x Donnie x Margo || a fiúvécé átka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Roundview diák-
Ugrás: