Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
Hyun & Alex - Bad day
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Kwon Hyunwoo Csüt. Aug. 17, 2017 10:56 pm

Shadowhunters
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 10:53 am

Secret diary
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Szomb. Május 27, 2017 11:13 am

Jerry && Adrian
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Csüt. Május 25, 2017 8:04 pm

Sorin & Jaxen
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Jaxen D. Ford Hétf. Ápr. 24, 2017 6:37 pm

Hyun & Alex - Elzárás
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Alexander Yang Szer. Ápr. 19, 2017 12:41 am

Silhouette FRPG
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Hanna Evans Hétf. Ápr. 17, 2017 8:22 pm

Marvel-Universe Frpg
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 am

Princess and Alien ~ What the fuck are we doing?
------------------------------
Milena Hope Jordan Icon_minitimeby Adrian B. Lyon Hétf. Ápr. 10, 2017 9:35 pm

Top posters
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Milena Hope Jordan Vote_lcapMilena Hope Jordan Voting_barMilena Hope Jordan Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (25 fő) Hétf. Ápr. 25, 2016 8:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 Milena Hope Jordan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég


Anonymous

Darling, my name is
Vendég

Milena Hope Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Milena Hope Jordan   Milena Hope Jordan Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 8:01 pm


Milena Hope Jordan
Meg nem hajol, meg nem rogy, meg nem törik.

Becenév
Lena
Születési hely, idő
München, 1987. Jun. 17.
Foglalkozás
Biológia-földrajz tanár (Badminton)
Családi állapot
Hajadon
Kapcsolat a családdal
Egyedül vagyok, mármint tényleg, és nem azért mert nem beszélek velük, hanem mert meghaltak. 18 voltam mikor jött a telefon a halálhírükről, autóbalesetet szenvedtek, és nem tudták őket megmenteni. A keresztszüleim még élnek, de évek óta nem beszélek velük, jobb a békesség, mert valami oknál fogva engem hibáztatnak a szüleim haláláért, pedig ott sem voltam, talán ez zavarja őket.
Play by
Scarlett Johansson
Csoport
Badmintoni tanár
Paff ◆ van ◆ not yet
Életem története
2013 januárja.
Miután végeztem az iskolában hazafelé vettem az irányt, csak előtt beugrottam vásárolni, aztán nem gondoltam volna, hogy pont azt a kis üzletet fogják kirabolni. Pont a pénztárnál álltam mikor betörtek a boltba, az egyik fickó durván a földre lökött, aztán a hajamnál fogva rángatott el az ijedt tulajdonostól, aki a gép mögött állt, s a zsákba dobálta az aznapi megkeresett összeget.
A rendőrség megérkeztével a helyzet csak rosszabb lett, mármint számomra. A hajamat tépő férfi dühösen hagyott ott a földön, a tüdőmbe szorult levegő miatt alig kaptam levegőt, próbáltam oxigénhez jutni, nagy nehezen a földről is feltápászkodtam, nem hagyhattam, hogy az agyam bepánikoljon, s veszélyjeleket küldjön a testemnek, még a végén itt halok meg.
Nos, majdnem sikerült, az a tróger alak engem használt pajzsként, az egyik rendőr pedig sikeresen meglőtte a vállamat. Aztán elsötétült előttem a világ.

2016

Még mindig viselem a lelkinyomokat a lövöldözés miatt. Most is a pszichológusnál ülök, és várok a soromra, hamarabb jöttem negyed órával, amit nem bánok legalább sikerül elolvasnom a reggel félbehagyott újságomat.
- Miss Jordan! A doktor nő már várja Önt! – sétál elém az asszisztens, az újságomat elrakom, mosolyogva pillantok a fiatal lányra, majd belépek a hangszigetelt ajtóval ellátott szobába. Halk sóhajjal ülök le, minden héten ugyanazokat a kérdéseket teszi fel, és minden héten ugyanazok a válaszokat mondom el, szinte már gépiesen motyogom el neki.
- Még mindig nincs jóban az informatikus tanárral? – erre a kérdésre rápillantok, és egy grimasszal nézek a dokira.
- Nekem nincs bajom vele, csak jó alany a piszkálásra. – vonom meg a vállamat, tehetek én róla, hogy érzékeny a lelke, és nem mindig bír engem elviselni?
- Jordan kisasszony, másra rávetíteni a saját problémánkat még mindig nem jó ötlet. Előbb rendezze el magában a dolgokat, tegye helyre a lelkét. A baleset már három éve történt. Azóta szépen fejlődött, nem igaz? -
- De igen, már nem rettegek annyira, ha boltba kell mennem, igaz inkább a nagyobb bevásárló központokat preferálom már. Van nálam paprika spray is. Reese meg..nem tudom, jó ez így, ő piszkál, én visszapiszkálom, lehetséges, hogy ovis módszer, de nekem pont megfelel. Amúgy is egy agytröszt feltudja fogni a dolog súlyát, és nem veszi véresen komolyan, ha mégis picsoghat a vállamon. – vonom meg a vállamat megint, mondjuk lehet nem az agykurkásznál kéne nemtörődömöt játszanom, mert a szitámon átlát, mint a huss, viszont mindig ezt csinálom. A baleset előtt is ilyen voltam, már gyerekként is, csak három éve jobban kijött belőlem, valami védelmező mechanizmus lehet nálam.
- Próbáljon meg túllépni a sérelmeken, amikről még nem akar beszélni, és mi lenne, ha normális kapcsolatot létesítene azzal a férfival? – teszi fel a kérdést, szerencsére lejárt az időnk így csak mosolyogva állok fel a székből, s távozom. Normális kapcsolat..sosem volt olyanom.



Vissza az elejére Go down

badminton tanár


Kellin J. Holloway

Darling, my name is
Kellin J. Holloway
• hozzászólások :
156
• kor :
31
• tartózkodási hely :
△ Bristol
• foglalkozás :
△ Tanár, CTT alapító

Milena Hope Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milena Hope Jordan   Milena Hope Jordan Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2016 11:15 am

Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Milena!

Köszönöm szépen a gyors bővítést, és így már semmi sem gátol meg abban, hogy elfogadjalak. Nem lehet könnyű pánikban élni, szerintem nekem sem menne, de nem kéne ily módon levezetned a kollégádon. Lehet legközelebb pont rajta fog múlni az életed...
Na, de nem is tartanálak fel olyan nagyon. Menj foglalóz, utána keresd meg az infozseninket. Very Happy
Isten hozott!
Vissza az elejére Go down
 
Milena Hope Jordan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reese & Jordan
» Nie x Hope
» Ry & Hope
» Brandon & Hope
» Marissa Hope Graham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• life is a party :: Archívum :: Archivált karakterlapok-
Ugrás: